היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

איפור כלה וערב

כולנו רוצות להראות מעולה תמיד וזו הסיבה לכך שרובנו קמות כשעה אחת לפני העבודה ומשקיעות באיפור. בחיי היומיום, לפעמים, אנחנו יכולות לאפשר לעצמנו להתעצל ולזלזל טיפה במראה החיצוני, אך יש ימים חשובים ואירועים שאת חייבת להיראות במיטבך. יום החתונה, בהחלט נחשב ליום כזה. במאמר זה ניתן טיפים שיעזרו לך להגיע למראה מושלם ביום חתונתך.

 

איך להתאים את סגנון האיפור למראה שלך?

 

כמו שאת מגיעה לחנות ומודדת בגדים במטרה למצוא את הגזרה והסגנון המתאים לך, הדבר עובד בדיוק באותה הצורה עם איפור. חשוב להתאים את סגנון האיפור למראה הטבעי שלך. כאשר את מגיעה למכון יופי, מאפרת מקצועית דואגת לעשות זאת עבורך ומחפשת את שילובי הצבעים שיתאימו לך. לדוגמה, אם את בלונדינית בהירה עם עור בהיר, עלייך ללכת יותר לכוון של מראה עדין וצבעים בהירים. אם יש לך שיער שטני ועיניים ירוקות, תוכלי ליהנות משתי העולמות ולבחור סגנון עדין או "קשוח" יותר.

בחירה של מאפרת לאיפור כלה וערב הוא עניין לא קל ולכן, אנו ממליצים בחום להיעזר בשירות של מעצבת מקצועית ולא לעשות את האיפור בעצמך. זאת בשל העובדה כי מדובר על אירוע חשוב במיוחד, בו האיפור צריך להחזיק ערב שלם, לכן אין כאן מקום לטעויות.

 

איך לבחור מאפרת?

הדרך הטובה ביותר לבחור מאפרת מקצועית שתעשה לך איפור מושלם היא להסתכל על תיק העבודות שלה. כמו שאומרים, על טעם וריח, אין להתווכח, וגם אם קרובת משפחה המליצה לך על מאפרת טובה, לא בהכרח תאהבי את הסגנון שלה. לכן, בשביל "ללכת על בטוח", בקשי מהמאפרת לראות את תיק עבודות שלה לאיפור של אירועים.

לאחר שראית עבודות קודמות והם מצאו חן בעינייך, מומלץ לעשות סקר שוק מבחינת המחיר ולראות כמה מאפרות אחרות גובות. אל תתפתי למחירים זולים! לעתים, בדיוק כמו לפני שבוחרים שמלת כלה מאחורי מחיר זול עומדת עבודה לא מקצועית.

מומלץ לברר מול המאפרת שלך האם הינה מבצעת טיפולי פנים ויופי - טיפולים אלה מומלצים מאוד כמה שבועות לפני יום החתונה, על מנת לרפא את העור, להיפטר מחצ'קונים ולהקטין את הנקבוביות.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034