היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

איך יוצרים טוטאל לוק מושלם של כלה

אז ברכות, הגעת ליום המיוחל שחלמת עליו כל החיים. כל ההכנות כבר בוצעו  והיום המיוחד בחייך מתקרב בצעדי ענק אך כנראה שנשארה רק עוד פינה אחת לסגור והיא אולי החשובה ביותר עבורך.. מהו המראה המושלם עבורך ביום כלולותיך? מה כולל טוטאל לוק מושלם לכלה ולמה כל כך חשוב שתהיה הרמוניה בין כל האלמנטים הללו? מיד נעשה לך סדר בבלאגן.

מה כולל טוטאל לוק מושלם של כלה

תסרוקת - בחירת תסרוקת מתאימה עבורך היא משימה לא קלה. מצד אחד את תרצי תסרוקת שתגרום לאפקט של "WOW" אך באותה נשימה להישאר את בתוך כל הסטייל וההשקעה. שאת בוחרת תסרוקת לכלה חשוב מאוד להתייחס למספר גורמים בולטים: העונה בה את מתחתנת, מבנה הפנים, הטרנדים המתאימים לתקופה וההשתלבות עם שמלת הכלה. על מנת לא להתבלבל ולהתעכב יותר מדי בבחירת התסרוקת מוטב להתמקד על נישמה מסוימת שאת מאוד מתחברת אליה ולבחור מתוך הקטגוריה הזאת ולא להתפזר ליותר מדי כיוונים.

שמלת כלה - החלק הבולט ביותר בטוטאל לוק שלך הוא כמובן שמלת הכלה. על מנת לבחוראת השמלה המושלמת עבורך, שמתאימה לטעם האישי שלך וכן תחמיא לך במיוחד יש כמה גורמיםעליהם צריך לשים דגש. שלושת הדברים הללו הם איכות, נוחות והשילוב ברחבת הריקודים. חשוב מאוד  שהשמלה תיוצר מבד איכותי חזק ולא מתפרק וחשוב לא פחות גם שתרגישי נוחות וקלילות במהלך האירוע. ככל שנוח וחופשי לך יותר בשמלת כלה ככה גם תראי יותר רגועה ונינוחה במהלך האירוע. הגורם השלישי הוא השילוב של טרנספורמציה שמדבר בעצם על שינוי השמלה בהתאם לשלב בו האירוע נמצא. במעבר מהקדושה והאצילות של החופה ישנם חלקים מן השמלה שצריכים להתנתק ממנה על מנת לעבור לחלק של הריקודים והבלאגן.

זרי כלה - אביזר נלווה וחשוב מאוד לטוטאל לוק שלך. בעת בחירת זרי כלה אנו נרצה להתאים את הזר לשאר האלמנטים המרכיבים את הופעת הכלה. ההתאמה תתבטא בבחירת הצבעים של הפרחים וכן בגודל הזר וסוגי הפרחים

איפור כלה - איפור כלה הוא חוויה מאתגרת ומהנה כאחד לכל מאפר/מאפרת מקצועיים. חשוב שתבחרי מאפר אשר יש לך חיבור טוב איתו ואת מרגישה שהוא קשוב וסבלני. לפני שתבחרי את הקו בו את הולכת תבקשי לראות בוק עבודות על מנת לראות את מקצועיות המאפר וכן לקבל השראה מדוגמאות אליהם את מתחברת.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034