היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

איך יוצרים שידוך בין השמלה ובין חליפת החתן?

אירוע כמו אירוע חתונה הוא אירוע של זוג: החתן והכלה. המון פעמים צריכים לרענן את העובדה הזאת, לפחות בכל הקשור לשמלת הכלה וחליפת החתן. בעוד ישנם אירועים בהם כל אדם הוא אינדיבידואל, כאן מדובר על זוג שצריך להיות מתואם. כידוע, הכלה בוחרת את השמלה תוך שהיא שומרת עליה בסוד מפני בן זוגה, בעוד החתן בוחר את החליפה עם חבריו הטובים תוך שגם הוא שומר בסוד על הבחירה הסופית. אם כן, איך ניתן ליצור את השידוך בין שמלת הכלה לחליפת החתן?

 

הצבע הלבן משתלב עם כל צבע אחר:

כל עוד את בוחרת שמלה בצבע הלבן, הרי שאת יכולה להיות שקטה. הצבע הלבן הינו צבע קלאסי, אלגנטי ובמידה רבה גם נייטרלי. ישנם צבעים שאכן צריך לשדך ביניהם על מנת להגיע לנראות הרמונית, אך הצבע הלבן הינו צבע שיכול להשתלב עם כל צבע אחר. כך לדוגמא, גם במידה ובן זוגך יבחר בחליפה בצבע כחול רויאל, תכלת או שחור – הרי שהשמלה הלבנה תתאים לחליפה. מנגד, במידה ותבחרי בשמלה בצבע שאינו לבן, לרבות בצבע הניוד או השמנת, יהיה חשוב ליצור תיאום ציפיות.

 

תאמו ציפיות: קו עיצובי ואלמנטים ייחודיים:

המון כלות נבהלות מצמד המילים "תיאום ציפיות". בפועל, את ובן זוגך נדרשים רק לשקף אחד בפני השניה באילו צבעים בחרתם. אז אולי אפקט ההפתעה לא יהיה אותו אפקט גדול המבוסס על הפתעה ששום אלמנט בה לא ידוע, אך בהחלט תוכלו להיות בטוחים וסבורים כי השמלה והחליפה יתאימו. מעבר לצבע, תוכלו לתאם בעיניכם גם את הקו העיצובי הכולל: החל מההחלטה לדבוק בקו מודרני או וינטאז', שימוש בבדים מסוימים ואפילו להחליט אם החליפה והשמלה יהיו קצרות – זאת בהנחה ואתם מתחתנים באירוע צהריים קייצי.

 

תנו למעצבת השמלה ומעצב החליפה לדבר:

המון נותני שירות באירוע שלכם משוחחים זה עם זה: מנהל האירועים מתאם בין כל הספקים השונים, זאת על מנת שהם יוכלו לעבוד בהרמוניה לאורך האירוע שלכם. כך לדוגמא, מנהל האירוע משוחח עם תקליטן לחתונה בכדי להסביר לו היכן העמדה שלו, ספקי האטרקציות משוחחים עם הצלם לגבי המיקום של כל אחד מהם ואילו מעצבת השולחנות מתנהלת אל מול מפיק האירוע. בדיוק כך יוכלו לדבר ביניהם גם מעצבת השמלה וגם מעצב החליפה – כך שהם יוכלו להבטיח כי הם דואגים לכל אחד מכם לחוד, אך גם לכם יחד עם חליפה ושמלה שיתאימו.

 

האם ישנם זוגות שבוחרים את השמלה והחליפה יחד?

בהחלט. אם מראש החלטתם לצאת למסע משותף וזוגי הכולל גם את בחירת השמלה והחליפה יחד, הרי שאין לכם כל סיבה לחשוש. יותר ויותר זוגות בוחרים לעשות את המסע החד פעמי בצורה הכי זוגית שיש – כך שהשמלה ידועה לגבר לפני האירוע, והחליפה ידועה לאישה לפני האירוע. מזל טוב!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034