היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

איך להתאים את התכשיטים לשמלת הכלה?

אין ספק שהדבר החשוב ביותר בלוק שלך לקראת יום החתונה הגדול הוא שמלת הכלה שתלבשי. כאן אצלנו הצוות המקצועי של שלומית אזרד יישמח להתאים לך את שמלת חלומותייך בהתאם לחזון שלך ויחד עם זאת נשמח כמובן לעזור לך בכל עניין אחר שקשור בלוק שלך באחד האירועים הכי חשובים בחיים. 

אחת השאלות הנפוצות שיוצא לנו להתקל בהן היא איך להתאים תכשיטים לשמלת הכלה ובדיוק בגלל זה אנחנו רוצים לתת כמה טיפים מנצחים. מזכירים שאם יש לך שאלות נוספות בנושא או שאת רוצה להתייעץ או לקבוע פגישה לקראת עיצוב השמלה שלך, את מוזמנת ליצור קשר בכל שלב!

להתאים את הסגנון לשמלה

בראש ובראשונה חשוב לומר שהקו המנחה הראשון הוא התאמה של התכשיטים לשמלה. קודם כל את צריכה לבחור את השמלה שאת אוהבת, את הגזרה שהכי מחמיאה לה, את הבדים שאת הכי מתחברת אליהם ואת זו שתהיה לך הכי נוחה. רק לאחר מכן יש להתאים את התכשיטים ולא להיפך. לרוב בחירה של תכשיטים לפני שנסגרים על שמלה מביאה ללא מעט סיבוכים ועדיף שלא לעשות את זה. 

מינימליזם הוא מבורך

נכון, את רוצה מראה מפוצץ וגדול מהחיים, בל הטיפ שלנו הוא לא לשאוף להגיע לזה דרך התכשיטים. חשוב להשקיע מאד במראה השמלה לשם כך, לבחור תסרוקת ייחודית שגם מחמיאה וכמובן לדאוג לנעליים מהממות מצד אחד ונוחות מצד שני. אנו ממליצות לבחור תכשיטים עדינים למראה עם נוכחות מורגשת. 

התאמה אישית זה מצוין

זכרי שאת השמלה את מעצבת לפי מידותייך ולכן הדבר הכי נכון הוא להתאים את התכשיטים באופן אישי גם כן. אם את מחפשת מקום טוב בשביל קניית חומרים לתכשיטי זהב, אנו ממליצות בלי שום ספק על אתר ברכת זהב. 

אל תתפשרי על הנוחות שלך

עוד דבר שחייב להנחות אותך מהרגע הראשון הוא הנוחות שלך ביום האירוע. לאחר שנסיים להכין את השמלה שלך, תגיעי למדידות בפעם הראשונה ובדרך כלל יהיה צורך בכמה תיקונים ולאחר מכן תגיעי למדידה סופית. אם יש באפשרותך להגיע לרגע הזה עם התכשיטים שאת מתכננת לענוד, תוכלי לקבל מושג די טוב על התחושה איתם וזה דבר חשוב כדי להבין אם יהיה לך נוח. אם תכשיט מסוים מגביל אותך בתנועה או גורם לך לאי נוחות מכל סיבה שהיא, עדיף פשוט לוותר עליו. 

קחי השראה מהחברות שהתחתנו

תהיי בטוחה שאם יש מקור מידע טוב אלו הן החברות שלך שכבר התחתנו. התייעצות מהירה איתם תאפשר לך לקבל הרבה מאד טיפים נוספים שיאפשרו התאמה מדויקת של התכשיטים לשמלה. כמובן שאת מוזמנת להתייעץ גם איתנו בנושא בכל שלב ונשמח לעמוד לשירותך. 

עדיין לא סגורה איך עושים את זה? צרי קשר ונשמח לעזור!

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034