היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

איך משלבים אקססוריז ושמלות ערב?

אז יש לכן אירוע בקרוב וכבר קניתן את השמלה שאתן רוצות, כעת אפשר לעבור להתאמת האקססוריז שיהפכו את ההופעה שלכן למושלמת. אין מדובר רק בתכשיטים שמקפיצים את הלוק, אלא באבזורים נוספים שהופכים את המראה למיוחד יותר. הכנו לכם במיוחד רשימת אקססוריז שניתן להוסיף להופעה. 

מטפחות מעוצבות לאירועים

אם אתן נמנות עם הציבור המסורתי – דתי ואפילו אם לא ובא לכן אקססוריז ממש מיוחד שמוסיף לוק עם המון גוון, צבע ויופי, אתן בהחלט יכולות להוסיף להופעה שלכן מטפחות מעוצבות לאירועים. מדובר בקו עיצובי מגוון מאוד. כיום ניתן לראות מטפחות מעוצבות לאירועים הכוללות צבעים עזים, טקסטורות מעניינות ואפילו צורת חבישה שמוסיפה ללוק. אם שמלת הערב שלכן היא לדוגמא בגוון שחור, ואתן מחפשות להכניס מעט צבע שישדרג את כל ההופעה, מספיק שתבחרו מטפחות מעוצבות לאירועים בגוונים שונים והנה יש לכן מספר לוקים אפשריים. 

תיקי ערב

כאשר אנו הולכות לאירוע ערב, אנו לרוב ניקח איתנו תיק הכולל מעט איפור שנוכל לחדש במהלך האירוע, ארנק ועוד מספר דברים קטנים. סביר להניח שהתיק היום יומי שלנו לא כל כך יתאים להופעה. לכן כיום יש מגוון רחב של תיקים לערב שגם מוסיפים ללוק וגם עוזרים לנו לאחסן דברים. את העיצוב של התיק אפשר לבחור על פי גוון השמלה והבד ממנו היא עשויה ולהתאים תיק במראה עכשווי שישדרג את הופעתכן. 

תכשיטים

תכשיטים הם בהחלט אקססוריז שכדאי להוסיף לשמלת ערב. אלו יכולות להיות שרשראות, עגילים, צמידים או שעון במראה יוקרתי. המטרה היא להוסיף תכשיט אחד או שניים ולהתאים אותם למראה. שמלות ערב חשופות כתפיים בהחלט יתאימו לשרשרת בולטת. שמלות ערב עם חלק עליון מאוד מעוצב, יתאימו יותר לצמידים ועגילים. כמו כן, יש להתחשב בסגנון השמלה, צבעה וסגנון התכשיטים שיותר מתאים לכן. ביחרו האם לענוד תכשיטי כסף, זהב, יהלומים, זרקונים או חרוזים. התאמה נכונה תיצור מראה מושלם. 

לסיכום, אקססוריז הם ללא ספק פריטים שכדאי להוסיף לשמלות ערב, הן ישדרגו לכן את ההופעה ויהפכו אותה להרמונית. זיכרו להתאים בין עיצוב השמלה לבחירת האקססוריז ולבחור עד שני פריטים עבור מראה מושלם. יותר מידי אקססוריז עלולים לעשות את ההפך. 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034