היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

בחירת תכשיטים לכלה עבור יום חתונתה

יום החתונה הוא אחד הימים היותר מרגשים בחייהם של זוג. חודשים או אפילו שנה שלמה עברו מרגע ההצעה ובזמן הזה היו הכנות רבות ומרגשות, מלאות בבחירות של בעלי מקצוע שיהפכו את הערב שלכם למושלם. במאמר זה נדבר על איך נבחר את התכשיטים עבור יום מרגש זה.

שאלות שעולות בעת בחירת תכשיטים עבור הכלה

לבחור תכשיט לכלה זו בהחלט משימה שיש לחשוב עליה היטב ובהתאם לסגנון השמלה שהיא לובשת. יש המון סוגי תכשיטים שיכולים להתאים כמו שרשראות, צמידים, עגילים וכמובן שהטבעות יהיו טבעת האירוסין וטבעת הנישואין שתקבל בחופה. כאשר בוחרים את התכשיטים, צריך לקחת בחשבון האם שמלת הכלה היא שמלה פשוטה ולכן תכשיטים מאוש יוסיפו או שכדאי ללכת על תכשיט אחד בולט. כמו כן, אם שמים שרשרת, יש להתחשב בחלק העליון של השמלה. שמלות שחלקן העליון הוא ללא כתפיות, יהיו מאוש יפות עם תוספת של שרשרת. שמלות שהחלק העליון עשיר בעיצוב יתאימו יותר לעגילים מרשימים.

סוגי עיצובים בתכשיט לאישה אשר מתאים עבור חתונה

כאשר מדברים על עיצובים עבור תכשיט לאישה ביום חתונתה, יש להתחשב בגוון הלבן של השמלה. מעצבים רבים משתמשים בבדים שונים עבור שמלות כלה. יש מעצבים שאוהבים גווני בד לבן צחור. עבור שמלה בגוון לבן צחור יתאים תכשיט לאישה מכסף, שילוב יהלומים או שילוב של פנינים. לגוונים של שמלות כלה הנוטים לפנינה, ורוד או שמנת אפשר להתאים תכשיטים לאישה בגוון זהב צהוב. כאשר עושים את ההתאמה הזו, השמלה מקבלת את המקום העיצובי שלה והתכשיטים מוסיפים למראה טוויסט עיצובי נעים ויפה. חוסר התחשבות בפרטים אלו עלול ליצור מראה גדוש ופחות נעים לעין. 

שמלות כלה שהן תכשיט בפני עצמן

מעצבים בכל שנה חושבים על קו עיצובי חדש עבור קולקציית שמלות הכלה. לעיתים הקו המנחה יהיה קו נקי עם בדים רכים נשפכים ולעיתים הקו המנחה יהיה שילוב של אבנים ופנינים על גבי השמלה. בקו מנחה כזה השמלה למעשה הופכת להיות תכשיט בפני עצמה ואז ההמלצה על תכשיטים עבור הכלה תהיה ללכת לכיוון המינימליסטי. בשמלות אלו בדרך כלל יותאמו זוג עגילים יפים שישלימו את המראה ולא נוסיף עוד תכשיטים. 

לסיכום, אם אתן רוצות להגיע למראה קסום ביום חתונתכן, חשוב שתקחו בחשבון את החיבור בין שמלת הכלה לתכשיטים הנבחרים. 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034