היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

גם כלות אוכלות ביום חתונתן

המיתוס כי כלות צריכות לצום ביום חתונתן הוא מיתוס שהגיע הזמן לנפץ אותו ובעיקר לצאת כנגדו. גם בסטטוס של כלה את בן אדם הזקוק לאנרגיה ולארוחות לאורך כל היום. גם את, ביום חתונתך תאכלי ותיהני!

 

ביום זה את צריכה אנרגיה יותר מבכל יום אחר!

 

אירוע החתונה הוא אולי אירוע, אך עוד הרבה לפני שתגיעי אל מתחם האירועים עם שמלת הכלה שלך לקבל את כל האורחים הנרגשים, מצפה לך יום עמוס ומרגש. הוא יתחיל השקם בבוקר בעת שתתעוררי עם בן זוגך האהוב, כאשר תהיה זו הפעם האחרונה שתתעוררו זה לצד זו כשאתם מאורסים. בהמשך, כל אחד מכם יתפנה להתארגנות עם המלווים שלו,את תלכי לעשות שיער, איפור ושמלת כלה והוא בעיקר יוכל להנות מהרווקות עוד קצת  ובשעות אחר הצהריים תיפגשו לצילומים שלכם. מדובר על יום שמתחיל לערך בשמונה בבוקר ומסתיים בשתיים בלילה. ביום שכזה, את חייבת לאכול ולהכניס אנרגיה לגופך.

 

פתחי את הבוקר עם ארוסך בארוחת בוקר מפנקת:

 

בטח שמעת כבר לא אחת מהסובבים אותך כי את "לא מתחתנת בכל יום". ואכן, אירוע החתונה שלך הוא אירוע חד פעמי שתחגגי פעם אחת בחיים שלמים. לכן, התחילי את הבוקר המרגש עם בן זוגך, כאשר תוכלו להתפנק לכם בארוחת בוקר מפנקת בבית קפה אהוב עליכם, במלון בוטיק בעל שם או אפילו בבית שלכם. אם ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום, הרי שביום שכזה ארוחת הבוקר היא בהחלט הארוחה החשובה ביותר. צרי לעצמך צלחת מגוונת שתכלול פינוק מתוק ומזון שיעניק לך אנרגיה למשך כל היום.

 

האם באמת תרצי לוותר על ארוחת החתונה שלך?

 

לא מעט כלות מכריזות מראש כי הן לא יאכלו ביום האירוע שלהן. ישנן הכלות המעידות כי ההתרגשות לא תאפשר להן, בעוד ישנן הכלות שבוחרות שלא לאכול על מנת להבטיח שהן יכנסו אל שמלת הכלה שלהן. לא משנה מהי הסיבה שלך – הרי שאת חייבת לאכול לאורך כל היום. ההמלצה היא על ארוחות קטנות שיעניקו לך אנרגיה, כאשר בשעות הערב באירוע תוכלי להתפנק מארוחת החתונה של חברת הקייטרינג שלך כמו כל האורחים. זיכרי כי באירוע יוגשו מטעמים נפלאים על ידי חברת קייטרינג איכותית שאת ובן זוגך בחרתם בערב הטעימות – כך שיהיה חבל לפספס בופה עשיר, צבעוני ומגוון שכזה.

 

איך כדאי לנהל את הארוחות ביום האירוע?


כל עוד את מתארגנת בביתך, לא אמורה להיות כל בעיה מאחר ותוכלי לתכנן את הארוחות מראש. מנגד, אם את מתארגנת במלון לדוגמא, תוכלי להזמין שירות חדרים לך ולכל צוות המלוות. אוכל הוא אומנם מקור הנאה, אך בראש ובראשונה מדובר על אנרגיה חיונית לגוף, כאשר ביום מרגש כמו ביום החתונה את מוכרחה להזין את גופך כנדרש. אין זה יהיה נכון לחכות לרגע בו קייטרינג לאירועים יגיש את מגוון המטעמים ולהגיע אל האירוע בבטן ריקה. הכלה היפה ביותר היא הכלה המגיעה לאירוע שלה עם בטן מלאה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034