היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

הקשר בין איפור לחתונה לשמלת כלה

מדובר באחד הקשרים הכי משמעותיים לכלה המתחתנת - הקשר בין איפור חתונות לשמלת כלה. ושמעו לנו, מתוך ניסיון של שנים בתחום הכלות והאיפור, ישנו קשר עמוק מאוד. אין כמעט כלה שתהיה מעוניינת להפגיז עם שמלת כלה מהממת, אבל פחות עם האיפור. וכלל אין ספק, גם איפור צנוע זו אפשרות מקסימה. הנה כל המידע: 

בין אם את מתחתנת בעונת החורף או באוגוסט, בסתיו או באביב, את רוצה להיראות מהממת. וכשאת רוצה להיראות מהממת בחתונה שלך, את בוחרת שמלת כלה שמחמיאה לך, מאפרת מומלצת לחתונה, נעליים היסטריות, אקססוריז ועוד. כאשר מדברים על כל הארגונים הללו וההכנות השונות, מדברים גם על לא מעט כסף והוצאות. זה בעצם מדגים לנו עד כמה האיפור והשמלה חשובים לכלה. או במילים אחרות – אין מקום לטעויות במסגרת חיפוש הלוקח המנצח ליום המיוחד. אם את רוצה להיראות מהממת בחתונה (ברור שאת רוצה) שלך, כדאי שתמשיכי לקרוא. 

הקשר בין שמלה מהממת לחתונה ואיפור מקצועי

אנשים לא סתם רוצים להיראות טוב ביום-יום ובאירועים. בפועל, אדם שנראה טוב, מקבל מחמאות וגם מרגיש טוב עם עצמו. ישנו קשר עמוק בין איך שאנחנו נראים לאופן שבו שאנחנו מרגישים. ובחתונה זה לא שונה, הכלה רוצה לגרוף מחמאות ולהיות הכי יפה שרק אפשר ביום המיוחד שלה.  וכשהכלה רוצה לגרוף מחמאות, היא מתאפרת בלוק אלגנטי ולובשת את השמלה היפהפייה ביותר שהיא תמצא. 

מעבר לאופן שבו הכלה מעוניינת להרגיש עם עצמה, החתן ישמח גם הוא לראות את בחירת ליבו במלוא הדרה. ברוב המקרים, האיפור והשמלה ייבחרו במקביל. יהיה חשוב לבחור את סגנון השמלה קודם, ואז להתאים לשמלת הכלה את סגנון האיפור הנכון. כמובן שלא חובה לנהוג כך, זה בגדר המלצה בלבד. אין באמת חוקים כאן. כדאי מאוד לנסות ולייצור הלימה בין האיפור לשמלת הכלה מאחר וזאת הדרך להשיג את הלוק המושלם.

כמה עולה שמלת כלה מעוצבת וצנועה יותר?

בין אם את מחפשת אחר שמלת כלה מעוצבת עם שסע סקסי או מחשוף מהמם ובין אם את מחפשת שמלה צנועה יותר, את מתחילה את החיפוש שלך בהכרת המחירים הממוצעים בשוק. למעשה, שמלות כלה מתחילות במאות שקלים ועשויות להגיע גם לסכומים של כמה אלפי ועשרות אלפי שקלים. 

אם את בוחרת שמלת כלה של מעצבת וותיקה בשוק החתונות, דעי שהעלות לא תמיד זולה אך מדובר בשמלות איכותיות למדי שיהפכו את הלוק שלך לבלתי נשכח בעבור כל האורחים אשר מגיעים לחגוג ביום החתונה שלך.

כמה עולה איפור מקצועי לחתונות?

איפור לחתונה יעלה לך בין מאות שקלים בודדים לאלפי שקלים ומעלה. אם תחפשי למשל איפור מקצועי בגוגל, תגלי שניתן לאתר גם מאפרות מקצועיות החל ממחירים ממוצעים של כ-800 ₪ בערך. ושמעי לנו, על האיפור לא כדאי להתפשר. אנחנו לא אומרים בהכרח ללכת ולהוציא אלפים של שקלים על האיפור, אבל עדיף שלא להתאפר אצל מאפרת שרק מתחילה את דרכה המקצועית בתחום. 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034