היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

הקשר בין שמלת כלה לאיפור

אז ראשית אנו מברכים אותך במזל טוב לקראת החתונה שקרבה ובאה, אין ספק שמדובר בהתרגשות מרובה. מחד ישנם המון ארגונים שמחייבים המון זמן והתייחסות כמו למשל בחירת המקום, המוזיקה, שירותי קייטרינג, עיצוב המקום, רשימת המוזמנים ועוד. מאידך ישנם את סוג הארגונים שקשורים ישירות אלייך כמו למשל שמלת הכלה שתבחרי, האיפור, עיצוב השיער ועוד. כל הפרטים הללו מחייבים אותך בתשומת לב מרבית ולעתים גם בפנייה והתייעצות אצל אנשי מקצוע מומחים.

 

 

בחירת שמלת כלה

 

בשורות הבאות ריכזנו עבורך מספר טיפים מקצועיים במטרה לשלב באופן המקסימאלי את השמלה שבחרת לסוג האיפור המתאים לך ולאופייה. ראשית נציין שישנו קשר הדוק בין סוג האיפור לסוג השמלה וכמובן שלא ניתן להתעלם מהנתונים הטבעיים והבולטים שלך.

 

השלב הראשון הוא לבחור מעצבת שמלת כלה כמובן, לשם כך רכזי מספר מסוים של מקומות בהן את מעוניינת לחפש שמלה, אל תסתבכי יותר מדי ותיגשי לכל סלון כלות שמציע לך עיצובים מרשימים ויוקרתיים. מעבר לכך בחרי במלווה, עליו את סומכת,  שיבוא לסייע לך במהלך החיפוש.

 

 

לצפייה בקולקציית שמלות כלה 2014: לחצי כאן

 

 

 

התייעצות עם מומחים בתחום

 

בבואך לחפש שמלת כלה חשוב שתבואי עם נעל עקב, בערך בגודל של הנעל שתשמש אותך במהלך יום החתונה. מאד חשוב להתייחס למבנה של גופך, ובהתאם לכך לבחור שמלה ולהימנע מבחירת שמלות שאינן הולמות את הנתונים האישיים שלך.

לשם כך רצוי להתייעץ עם מעצב מומחה שיוכל לייעץ לך איזה שמלה תדגיש בצורה האידיאלית את המאפיינים החיוביים שלך. לאחר שבחרת שמלת כלה, עלייך כעת להתייחס לכל נושא האיפור ובפרט לכך שקיים קשר בינו לבין השמלה.

 

 

 

כיצד ליצור את המראה המושלם?

 

כדי להתאים את האיפור לשמלה חשוב לקבל ייעוץ מטעם מאפשרת מקצועית שתוכל לייעד עבורך את האיפור המקצועי ביותר לפי עיצוב השמלה כמובן. ליצירת מראה מושלם יש לקחת בחשבון גם את העיצוב של התסרוקת, שילוב הרמוני של כל הרכיבים הללו יבטיח לך את החזות האופטימאלית בערב יום כלולותייך. כאשר את נפגשת עם המאפרת המקצועית פרטי בפניה את הגוונים של השמלה, הגזרה, התפירה וסוג הבד, המשפיעים על סוג האיפור שייבחר עבורך.

 

 

אולי תהיי מעוניינת לקרוא גם על:  השכרת שמלות כלה

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034