היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

להתאים את השמלה לכלה או את הכלה לשמלה? נקודות למחשבה

היום הגדול שלך מתקרב, ולצד התכנונים החשובים כמו בחירת האולם או גן האירועים, הצלמים והתקליטן - אחד האתגרים וכנראה גם הדבר שהכי חיכית לו עד עכשיו זה עיצוב שמלת הכלה איתה תיכנסי לחופה ואיתה תחגגי בלילה הגדול של חייך. 

בשלב הזה, בגלל שכלות רבות תמיד רוצות להיראות במיטבן, עולה אחת השאלות הנפוצות ביותר: האם להתאים את השמלה למראה של הכלה, או שהכלה עצמה צריכה להתכונן ולעשות שינויים מסוימים בגוף כדי להתאים לשמלת חלומותיה?

ובכן, התשובה היא ממש לא חד משמעית, אבל כן יש כמה נקודות למחשבה ששווה לקחת בחשבון שיעזרו לכל אחת להבין מה הגישה המועדפת עליה. מוזמנות ליצור קשר ולהתייעץ בכל שלב!

שינויים בעצמך זה מעולה אם זה משהו שתמיד חלמת עליו

רבים יבואו ויגידו - למה שאישה תעשה שינוי רק בשביל ששמלה מסוימת שהיא חלמה עליה תתאים לה? כל אחת צריכה להרגיש בנוח איך שהיא? 

ובכן, אנחנו מסכימות שכל אחד צריכה לשאוף להרגיש נוח בגוף שלה, אבל אם מישהי לא מרגישה ככה ויש אפשרות לשנות את זה - אין שום סיבה שלא לעשות את זה. 

אם תמיד חלמת לרדת במשקל ולהשיג גזרה חטובה יותר, זה בהחלט יכול להיות זמן טוב לעשות את זה והחתונה זה משהו שאפילו יכול לדרבן ולתת מוטיבציה. 

אם את לא מרוצה מגודל החזה שלך, הגדלת חזה זה בהחלט משהו ששווה לשקול ואנחנו ממליצות בחום על הקליניקה של פרופסור וינקלר. 

לכל אחת יש את הדבר הזה שמפריע לה, ואם את מרגישה שכבר הרבה זמן רצית לשנות אותו, ההכנות ליום החתונה זה בהחלט זמן טוב להתחיל. 

לבוא כמו שאת

מן הצד השני של המתרס תשמעי את הקולות שיגידו לך שאת צריכה לרדת בהיקפים לקראת יום החתונה או לעשות שינויים אחרים. אנחנו ממליצות להתעלם באופן כללי מהקולות האלה ולהקשיב אך ורק לעצמך וללב שלך. אם את מרגישה בנוח עם איך שאת נראית, מסתכלת על המראה ואוהבת את מה שאת רואה ולא מרגישה צורך בשינוי כלשהי - אין שום צורך לעשות שינוי בשביל לרצות את הסביבה.

את השמלה שלך תוכלי לעצב כך שתתאים למידותייך ואנחנו נשמח כמובן לעזור לך למצוא את שמלת החלומות שלך.

בשורה התחתונה - שינוי הוא מבורך רק אם את רוצה בו ובכל מקרה אפשר להתאים שמלה מושלמת לכל אחת ובכל גזרה. 

זה הזמן להתחיל לעשות ניסיונות

אחרי שדיברנו על כל הדברים האלו, חשוב לנו לומר משהו אחד שצריך תמיד לזכור. את ההכנות לחתונה במובן של התאמת השמלה כדאי להתחיל בזמן. הרבה פעמים כלות בטוחות שהן יודעות מהן רוצות ולכן דוחות את עיצוב השמלה לרגע האחרון. בנקודה הזאת רבות מגלות שמה שהן חשבו לא ממש עולה בקנה אחד עם המציאות ולכן כדאי לעשות את זה מראש. עיצוב סבלני ומוקדם של השמלה מאפשר את הדברים הבאים:

  • לקיחת מידות מדויקות והבנה של הרצונות שלך אל מול מה שניתן לעשות בפועל. 

  • היכרות שלך עם הבדים הקיימים ובחירה של מה שאת הכי אוהבת באמת. 

  • תכנון כלכלי נכון שיאפשר לך למצוא שמלה (או שמלות) במחירים שבאמת מתאימים לך. 

לסיכום - אם החתונה הולכת ומתקרבת ועדיין לא התחלת לעסוק בעיצוב השמלה שלך, זה הזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור. כמובן שאם יש לך שאלות ואת רוצה להתייעץ לגבי שינויים והכנת הגוף לקראת הערב נשמח מאד לעזור גם בזה!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034