היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

עזרה מחברים כאשר בוחרים שמלת כלה

שמלת הכלה היא אחד הדברים החשובים והמשמעותיים בחייה של כל אישה צעירה. משחר ילדותנו אנחנו רוקמות חלומות על אותה שמלה חלומית ומדמיינות את עצמנו צועדות לעבר השקיעה עם השמלה המיוחדת ועם האחד שלנו. חלומות הם דבר נפלא אך לעתים הם עלולים להתנפץ לפתחנו ומשום כך למסע לעבר השקיעה או למסע לעבר שמלת הכלה תמיד מומלץ להצטייד בראש פתוח, מחשבה חופשית וחברה קרובה שאת סומכת על שיקול דעתה.

 

 

חמות, אמא ומה שביניהן

 

נכון שחמות היא דבר חשוב ואנחנו לא רוצים לסכן את היחסים רגע לפני החתונה הגורלית, אולם בחירת שמלת הכלה היא לא בהכרח המקום לשקם או לייצר בו גיבוש משפחתי עם החמות. גם אימא או אחות לא תמיד יהיו בחירה נכונה של מלוות לתהליך, אלא אם כן היחסים ממש פתוחים וחמים ואת ממש סומכת על שיקול הדעת של אמך היקרה. חשוב לבחור חברה או מכרה קרובים שאת מרגישה עמן מספיק בנוח וסומכת עליהם שיידעו לומר לך את האמת מבצורה הטבעית והנעימה ביותר.

 

 

להקיץ מהחלום

 

חברה קרובה יכולה לעזור לך להפוך את היום הוא התקופה של בחירת השמלה מסיוט מתמשך לתענוג צרוף. אם תדעי להתבונן על התהליך כעל חוויה שמטרתה מציאת שמלה חלומית תגלי שזה יכול להיות מהנה במיוחד, בעיקר כאשר את מצוידת בחברה קרובה וטובה.

 

חברה קרובה תדע לאזן בין החלום שלך על שמלה מסוימת ובין ההצעות שיציע המעצב. ברגע הנכון היא תדע להוציא אותך מהסלון לכוס קפה מרגיעה וברגע האמת תדע לשכנע אותך לנטוש מקום כזה לטובת מקום אחר. בנוסף, רוב מעצבות שמלות הכלה, הינן גם מעצבות שמלות ערב ועל כן, היא יכולה לבחור את שמלת הערב שלה לחתונה מאותה מעצבת.

 

 

מה רואות העיניים?

 

נוכחות של חברה קרובה או כזו שאת מרגישה עמה בנוח היא הדבר החשוב ביותר מפני שלא תמיד במעמד כה מרגש של בחירת השמלה העיניים רואות את האמת. לא אחת קורה שהעיניים רואות פנטזיה שאינה מתקיימת במציאות ולעתים קורה שהחלום מתגבר על המציאות. משום כך נוכחותה של חברה או כמה חברות יכולה לסייע לך להתפכח ברגע המתאים. חשוב להדגיש שריבוי מלווים עלול לבלבל אותך וליצור עומס ומשום כך מומלץ לבחור חברה או שתיים שיתלוו לתהליך.

 

אולי תהיו מעוניינות לקרוא גם על:  שמלות כלה לחורף

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034