היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

לקראת היום הגדול: 5 טיפים לבחירת שמלה כלה

היום הגדול שלך מתקרב? אין ספק שמדובר באחת התקופות המרגשות ביותר עבורך ואנחנו יודעות עד כמה חשוב לך להיראות במיטבך. את כנראה כבר עובדת על תפריט מתאים, אולי אפילו מתחילה בשגרת אימונים, אבל הדבר שככל הנראה הכי מעסיק אותך הוא שמלת הכלה שתלבשי ביום החתונה, איתה תיכנסי לחופה ותחגגי את היום המאושר בחייך. 

אנו שמחות וגאות לעזור לכל כלה למצוא את השמלה המושלמת ואם תפני אלינו נשמח לייעץ גם לך בבחירת השמלה, אבל רגע לפני נשמח לחלוק כמה טיפים כלליים שיעזרו לך להבין את הכיוון הכללי ואת הדברים שכדאי לקחת בחשבון. בהצלחה, ואל תשכחי שאת מוזמנת לפנות אלינו לייעוץ בכל שלב!

תסרוקת

אם את כבר יודעת באופן כללי באיזה תסרוקת את מעוניינת, אפשר בהחלט לנסות ולהתאים את שמלת הכלה אליה. האפשרות השנייה היא כמובן לבחור את השמלה קודם כל ואז להתאים את מראה השיער אליה. 

אם את לא בטוחה מה עדיף במקרה שלך, את כמובן מוזמנת להתייעץ איתנו ונשמח לעזור. 

תכשיטים

גם התכשיטים שתענדי צריכים להוות שיקול בעיצוב השמלה שלך ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון:

  • התאמת הסגנון: תכשיטים מעוצבים מכסף אמיתי שמתאימים לשמלת כלה צריכים להיות עדינים וכאלו שמשלימים את המראה ולא גונבים את הפוקוס, על אחת כמה וכמה כשמדובר על תכשיטי זהב. 

  • התאמת השמלה לתכשיט: תכשיטים זה משהו שצריך לראות. בחירה בשמלה לא מתאימה תהפוך תכשיטים מסוימים לכאלה שכמעט ולא ניתן לראות. 

  • כמות: כמובן שכל אחת צריכה לבחור תכשיטים בהתאם לרצון שלה, אבל מומלץ ללכת מראה סולידי ולא מוגזם, גם מבחינת הנוחות באירוע. 

שמלה אחת או שתיים?

האפשרות של שמלה אחת לחופה ואחת לחלקים היותר דינמיים של האירוע הפכה למאד פופולרית בשנים האחרונות. זה משהו שאת צריכה לחשוב עליו ולהחליט מראש וכמובן להבין אם יש צורך לעצב שמלה אחת שתתאים לכל החלקים של האירוע. 

סוג בד

יש לא מעט בדים איכותיים שמאפשרים מראה יוקרתי שבא על חשבון הנוחות. גם כן מדובר על משהו שצריך להכיר ולקחת בחשבון מההתחלה. 

גזרה

כלות רבות מעוניינות להתחטב לפני האירוע ולכן קורה לפעמים שהשמלה לא מתאימה לגמרי ברגע האמת. חשוב לתכנן את עיצוב השמלה בהתאם לגזרה המשוערת ביום האירוע. 

לסיכום - בכל הדברים הללו נתחשב מההתחלה ואיתנו את יכולה להיות רגועה. צרי קשר עוד היום ובואי לעצב את שמלת החלומות שלך!  

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034