היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

הקיץ הזה תלבשי לבן: יתרונות השמלות הלבנות

למרות שיהיו אלו שיגידו שהצבע השחור הוא הצבע המחמיא ביותר, הרי שמרבית הכלות בוחרות להתקדש ביום החגן הפרטי שלהן עם שמלה בצבע הלבן. מעצבת שמלות כלה מובילה מציעה שלל דגמים וגזרות לכלות העתידיות, כאשר לא כל השמלות הן בצבע הלבן. יחד עם זאת, נדמה כי יותר ויותר כלות נשארות נאמנות לצבע המזוהה יותר מכל עם השמלות שהן הרבה מעבר לשמלות – אלא הן הגשמת חלום. מה היתרונות של הצבע הלבן? הנה הם לפניך:

 

הצבע הלבן: טוהר והתחלה חדשה

 

נדמה כי אין עוד צבע שיכול להתחרות עם הצבע הלבן בכל הקשור למונחים של טוהר, התחלה חדשה וחגיגיות. מדובר על צבע שלא במקרה מזוהה יותר מכל עם שמלות הכלה ואירועי החתונה, ואין עוד יום מתאים יותר ללבוש בו לבן מאשר אירוע החתונה. הצבעים הנוספים המוצעים על ידי המעצבות המובילות כוללים גוונים בהירים, אך חשוב להבין כי הצבע הלבן הינו צבע ייחודי הנמצא בשבלונה בלעדית. זיכרי כי יהיו לך עוד המון אירועים ללבוש בהם שמלות בצבעים אחרים – אך אירוע החתונה הוא אירוע חד פעמי!

 

 

הדרך שלך להיצמד אל המסורת

 

מעבר לכך, אירועי החתונה במידה רבה הכתיבו טון מסוים: היכן צריך לחגוג, איזה סטנדרט מתאים לחגיגת האירוע, את מי צריך להזמין לאירוע ואפילו איזו עונה נחשבת כמתאימה ביותר לאירוע. בדיוק כך גם עם צבע השמלה שלך: הצבע הלבן כבר הפך למסורת של ממש, ועבור המון כלות אין שאלה בכלל לגבי צבע השמלה – הרי שהוא הצבע הלבן. למרות שבשנים האחרונות כבר ישנן יותר ויותר כלות שבוחרות לשבור את מחסום הצבע הלבן ולהופיע ביום חתונתן עם שמלה בצבע אחר, עדיין צבע זה מסתמן כצבע המסורתי ביותר שהופך את אירוע החתונה למה שהוא – אירוע מיוחד וחד פעמי.

 

שמלה לבנה הינה שמלה פוטוגנית יותר

מרבית הכלות לא זוכרות דבר מהאירוע שלהן. הסיבה? התרגשות ענקית שלא תמיד ניתן להתמודד איתה. בסופו של דבר, הדרך שלך להיזכר באירוע ולחגוג אותו פעם נוספת היא באמצעות אלבומי התמונות. תשמחי לדעת כי הצבע הלבן הוא הצבע הפוטוגני ביותר – זה שהופך את התמונות למאורות, חיות וזוהרות יותר. מאחר ומדובר על אירוע כל כך נדיר, כן כדאי לקחת את תיעוד האירוע כשיקול ולזכור כי הצבע הלבן יעניק לך ולבן זוגך את התיעוד המרשים והפוטוגני ביותר.

 

 

השמלות הלבנות מצטיירות כיוקרתיות יותר

 

ואם את צריכה סיבה נוספת מדוע הצבע הלבן צריך להיות צבע השמלה שלך, הרי שצבע זה מצטייר כצבע היוקרתי ביותר. על הצבע השחור אפשר לומר שהוא אלגנטי ועל הצבע האדום שהוא חי ותשוקתי. הצבע הלבן? צבע המשדר אלגנטיות, סולידיות ויוקרה. הקיץ הזה, גם את תלבשי שמלה בצבע לבן. מזל טוב!

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034