היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

זו הדרך אל מעצבת שמלת הכלה שלך

אחרי מציאת מתחם האירועים שבו יערך אירוע אהבה, את ובן זוגך הייתם בטוחים כי החלק המהותי ביותר מאחוריכם. כעת, כל אחד מכם בנפרד ניצב בפני אתגר חדש: למצוא מעצב לחליפה ומעצבת שמלת כלה. עבור המון בנות מדובר על התגשמות חלום של ממש, ושמלת הכלה במידה רבה היא הרבה מעבר לשמלת כלה – אלא היא שמלה המגלמת בתוכה חלום המתעורר לחיים. אז איך תוכלי למצוא גם את מעצבי שמלות כלה שיהיו ראויים לעצב את שמלת החלומות שלך?

 

 

שמלה של פעם בחיים, מעצבת של פעם בחיים

לא אחת עולה השאלה והיא מה חשוב יותר: המעצב או השמלה. למעשה, מדובר על שילוב של שניהם. שלב החיפוש הראשוני אחר מעצבי שמלות כלה צריך להיות מבוסס על חיפוש אחר דגמים נבחרים שעונים על הצורך שלך ועל טעמך האישי. ישנם מעצבים נפלאים בעלי שם, אך מהצצה בקטלוג שלהם את מגלה שהדגמים המוצעים אינם אלו שאת מחפשת. לכן, הקדישי מזמנך לבחינת קטלוגים הזמינים גם בסטודיו של המעצבים וגם באתרי האינטרנט.

 

 

המלצות: בנות המשפחה, חברות וקולגות

דרך נוספת להגיע אל מעצבים והיא למעשה הדרך הקצרה יותר, היא לדלג על שלב הסינון הראשוני באמצעות הקטלוגים ולהגיע אל מעצבים מובילים על בסיס המלצות. ממי מלקטים המלצות? בעיקר מהמעגל הקרוב אליך הכולל את האחיות או בנות הדודות, החברות הטובות שכבר התחתנו ואפילו הקולגות למקום העבודה. בנוסף, תוכלי לקבל המלצות גם מפורומים שונים של מתחתנים. פורומים אלו מבורכים וגדושים במידע והמלצות שיכולים סייע גם לך למצוא רשימה של מעצבי שמלות כלה מומלצים.

 

 

הגיעי לפגישת היכרות עם המעצבת הנבחרת

ואיך ממשיכים מכאן? אחרי שלב הסינון הראשוני שביצעת בעצמך או אחרי שקיבלת המלצות, חשוב שאת תגבשי את עמדתך. על כן, קבעי פגישה עם הסטודיו הנבחר והגיעי אליו. המטרה? לבחון את האינטראקציה האנושית, חוויית השירות והדגמים המוצעים. מעצבי שמלות כלה יש כיום לא מעט, אך המטרה היא למצוא את המעצב או המעצבת המתאימים ביותר לאופי שלך, לרצונות שלך ולאירוע שלך.

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034