היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

השכרת שמלות כלה

ישנן כלות רבות ששוקלות לפני החתונה לרכוש שמלת כלה ולהשאיר אותה ברשותן אחרי שיסתיים האירוע המשמח או לחפש שמלת כלה להשכרה. אך יש להודות, שאין שום דבר פרקטי או הגיוני בביצוע פעולה זו. קיימות לא מעט תרבויות בהן נהוג כי שמלת הכלה נשארת ברשות הכלה ומשפחתה ואף עוברת בירושה בין הדורות, דרך כל הכלות, אך בתקופה מודרנית כמו זו שאנו חיים בה, העברה כזאת אינה מתאימה יותר, ודווקא השכרת שמלות כלה נכונה יותר ומתאימה הרבה יותר לרוח התקופה.

 

 

אילו סיבות יש להשארת השמלה אצל הכלה?

 

כלה ביום החתונה שלה היא אדם מיוחד, וככזה, נשים רבות רואות בשמלה של הכלה כשייכת לה בלבד, ואין זה ראוי שהשמלה תילבש על ידי כלות נוספות. סיבה נוספת שיכולה לבוא בחשבון היא סיבה כלכלית – מכיוון שהמחיר של השכרת שמלת כלה יכול להיות גבוה, אפשר למצוא באותו מחיר שמלה למכירה מקולקציה קודמת או אחת כזו שכבר לא בשימוש שוטף ומספיק שכלה נוספת מבני המשפחה תשתמש בשמלה והושג רווח כלכלי ניכר עבורה.

 

 

היתרונות הרבים שקיימים בעת השכרת שמלת כלה 

 

מבחינה לוגיסטית ופרקטית, שמירה של שמלת כלה בארון היא בלגן גדול. אם מדובר בשמלה גדולה, אז היא תתפוס הרבה מקום והיא גם עלולה להתלכלך ולתפוס אבק רב. כל זאת בהנחה שהיא נכנסת בקלות לארון. ישנן שמלות גדולות, מנופחות ומעוטרות, שעלולות להיות גדולות מדי על מידותיו של ארון תלייה סטנדרטי, בעיקר אם במקרה גם הכלה גבוהה יותר מהממוצע. אם משכירים את השמלה, כל עניין השמירה, האיחסון והתחזוקה חוזר לאחריות המעצב או הסטודיו ולא צריך להתעסק עם זה. 

 

נקודה נוספת היא, לשם מה לשמור את השמלה. הרי כל אישה שואפת להתחתן פעם אחת בחייה וזהו. ואם השאיפה היא שהבת או האחיינית תלבש את השמלה ביום מן הימים, אזי כדאי לשמור תמונות מכל זווית ובבוא העת לגשת למעצבת או תופרת שתוכל להכין שמלה זהה ולא יהיה צורך בשמירה ארוכת שנים של השמלה המקורית.  השכרת שמלת כלה היא האופציה ההגיונית והנוחה ביותר.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034