היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

על הגזרות השונות של שמלות כלה

אין צורך להכביר במילים אודות המבחר העצום וכמעט האינסופי שניתן כיום למצוא בשוק שמלות הכלה. מבין כל העיצובים והדגמים השונים של שמלות כלה, יהיה עלייך לבחור לבסוף את השמלה בעלת הגזרה, האופי והמראה הטוב ביותר עבורך. שלומית אזרד מתמחה בעיצוב של שמלות כלה, ורכשה השכלה בנושא במסגרת לימודיה במכללה לעיצוב שנקר במגמת אופנה. שלומית מציעה לך ליהנות מאופציות מגוונות ומקצועיות של שמלות ערב וכלה, ומאפשרת לך לבצע הזמנות אישיות בהתאם למידותייך הספציפיות.

 

 

ריבוי השפע והמבחר

 

עקב צמיחה ושגשוג של השוק הפרטי בישראל, לצד עלייה ניכרת בשיעור החתונות, המבחר של שמלות כלה הלך וגדל לרבות כל האביזרים והעיצובים השונים המתלווים אל כל שמלה שכזו. כתוצאה מכך, כיום כל אחת מכן יכולה ליהנות, או לחלופין ממש לסבול, תלוי כמובן את מי שואלים, משפע נרחב של שמלות כלה המוצעות למכירה, להשכרה וכן להרכבה אישית. אחד מההבדלים הבולטים בין שמלות הכלה נובע מהגזרה שלהן, כך למשל שמלות כלה עם גזרה צנועה לרוב יהיו שמלות מקסי המתאימות יותר לאירועים מן המגזר החרדי. 

 

 

 

שמלות כלה בעלות גזרה סקסית

 

שמלות כלה בעלות גזרה סקסית, יכולות לשאת במאפיינים שונים כמו גם להתאפיין בצורה שונה על ידי כל אישה, הדבר תלוי כמובן בטעמה האישי ובהרגליה הפרטיים. אחד מהעיצובים הבולטים המזוהים עם שמלות כלה סקסיות ואלגנטיות הן שמלות בעלות גזרה בה ישנו מחשוף גב פתוח. גזרה זו נחלה הצלחה מרובה בשנים האחרונות, ומעבר לכך, היא מאפיינת לא רק שמלות כלה אלא באופן כללי יותר שמלות ערב. גזרות עם  מחשוף גב יכולה להתאים למגוון רחב של אירועים החל ממסיבות קוקטייל וכלה באירועי צהריים באור השמש.

 

 

 

שמלות כלה מיני

 

שמלת כלה סקסית יכולה גם להגיע בצורה של שמלת מיני, אשר נחשבת כשמלה מקובלת לכל דבר בימינו אנו. שמלות מיני נפוצות בחיי היומיום, ולפיכך יכולות להתאים עבור אירועים מסוגים שונים החל מאירועי חתונה יוקרתיים וכלה במסיבות חברה מטעם העבודה. יחד עם זאת בגלל שגזרת מיני מזוהה עם סגנון פשוט ויומיומי פחות נהוג לייעד שמלות אלו לכלות.

 

אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב:  למה כדאי לשים לב שבוחרים שמלת כלה

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034