היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

שמלות כלה לעונת החורף

ביתך מתכננת חתונה בעונת החורף הקרובה? ראשית אנו מאחלים לך מזל טוב, שנית אנו מציעים לך ולביתך לחשו ב על פתרונות חכמים עבור לבוש הולם לעונת החורף. יש לך כבר רעיון לשמלה? אין ספק שאחרי השמלה של הכלה, השמלה שלך בתור אם הכלה, היא הבאה בתור מבחינת סדר החשיבות. אז כיצד לבחור שמלות כלה וערב לעונת החורף, כאלו שיחמיאו לך יחד עם זאת יספקו לך חום ונוחיות מספקת גם בטמפרטורות נמוכות. כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

 

 

מעוניינים לצפות בקולקציית שמלות כלה 2018

 

 

 

מהן היתרונות של שמלות כלה וערב לעונת החורף?

 

ישנם כמה וכמה גורמים, אותם אתן חייבות להביא בחשבון כאשר אתן מתכננות לרכוש שמלות כלה וערב לעונת החורף. אנו שמחים לבשר לכן ראשית שגם בחורף ישנו מגוון רחב של אפשרויות, שלא בהכרח יעמדו לרשותכן במהלך עונת האביב או הקיץ, או במילים אחרות בחודשי יולי אוגוסט החמים והלחים. נתחיל מהצבעוניות של השמלה, כך שבחורף אתן יכולות מקשת הרבה יותר גדולה של צבעים וגוונים, בדים ואריגים שונים ועוד אביזרים נלווים שרק יכולים להוסיף לחיות וליופי של השמלה.  

 

 

עושר רב של צבעים ובדים:

 

ישנו מגוון רחב של גוונים אלגנטיים שמתאימים במיוחד לשמלות המיועדות ללבישה בחורף כמו כחול מעושן, בורדו, אפור, אדום ועוד צבעים רבים ומעושנים שיכולים מאד להלום את מזג האוויר הסגריר והקריר של השנה. בכל הנוגע לגזרה של השמלה, אין הרבה שינויים, מכיוון שבדיוק אותה הגזרה שתחמיא לך בקיץ, סביר להניח גם תחמיא לך בחורף. יחד עם זאת מפאת הטמפרטורות הנמוכות שמאפיינות את החורף, ניתן לשלב בשמלה תוספות של בדים מיוחדים כמו שרוולים, עליוניות וכתפיות.

 

 

מעוניינים לצפות בקולקציית שמלות כלה 2017

 

 

 

עמידות ואלגנטיות שמאפשרת רק עונת החורף:

 

עונת החורף היא מושלמת עבור מי מביניכן שתמיד חלמה להתחתן עם שמלת וינטאג'. יש לציין שהאקלים מהווה רכיב מאד מרכזי, כך שטמפרטורות נמוכות יחסית עם אחוזי לחות נמוכים מאד יאפשרו לך ליהנות מתסרוקות מעוצבות ואיפור קבוע לאורך זמן רב יותר. גם הגברים שבינינו יכולים ליהנות מאד ממזג האוויר החורפי, ולנצל אותו לטובת לבוש יותר אלגנטי כמו למשל חליפות המגיעות בשלושה חלקים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה בסטייל שלך! קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034