היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

איך תדעי איזו שמלת כלה תהיה המושלמת ביותר עבורך ?

אין עוד יום מאושר יותר מאשר היום בו תעמדי תחת החופה אל מול בחיר לבך. אם יש משהו נוסף שהופך את היום המאושר שלך למאושר ומיוחד עוד יותר, הרי שהוא שמלת הכלה. שלומית אזרד מזמינה אותך להתרשם מהדגמים החדשים המבוססים כולם על ידי יצירתית, חומרים איכותיים והמון אהבה. איזו בשורה עיצובית מביאה איתה שנת 2019 לשמלות הכלה? זה מה שמצפה לך:

 

עוד הרבה לפני השמלה: המעצבת

הבחירה בשלומית אזרד היא הבחירה בללכת על בטוח. שלומית בעלת ניסיון עשיר, וברזומה שלה מאות כלות שהיום שלהן נצבע בצבעים של שמחה, התרגשות והמון מחמאות. הבחירה במעצבת השמלה שלך חשובה לפחות כמו הבחירה בשמלה עצמה.

מאחר ואת מתחתנת פעם אחת בחיים, יש לך גם הזדמנות אחת להגשים את חלום שמלת הכלה שלך. מי שתגשים לך את החלום היא שלומית, העובדת בצורה יסודית ובהתאמה אישית לכל כלה וכלה. שלומית לא מאמינה בקיצורי דרך, אלא בדרך מפרה ומשמעותית המבוססת על שיתוף פעולה יצירתי עם כל כלה לקראת היום המרגש שלה. כעת, בבוטיק שמלות הכלה של שלומית אזרד תוכלי למצוא שמלות כלה 2019.

 

שמלות כלה 2019: קולקציה חדשה, רוח חדשה, שמלה חדשה

כל קולקציה חדשה מאופיינת בקווים חדשים, ברוח רעננה ובטרנדים המבקשים להביא בשורה שטרם נראתה. כל השמלות של שלומית אזרד מבוססות על יצירתיות רבה, על חומרים איכותיים ועל עיצובים מתוחכמים מצד אחד, אך מאד נגישים מצד שני. השמלות של שלומית נתפרות בהתאמה אישית עם חומרים יוקרתים הכולים בין היתר שיפון, משי ותחרה, כאשר דגמים מסוימים אף משולבים עם אבני סברובסקי. כל שמלה של שלומית הינה פוטנציאל להפוך את היום המרגש שלך ליום בלתי נשכח! את מוזמנת אל הסטודיו להתרשם, להתרגש ולבחור את הקו העיצובי המתאים ביותר לאופי האירוע שלך ולך. הקולקציה מגוונת מאד וכוללת דגמים רומנטים, קלאסים, מודרנים וסקסים.

 

שלומית מקפידה על השקת קולקציה חדשה בכל שנה מחדש, זאת על מנת לעמוד בקצב של הטרנדים העולים ויורדים, ובכדי להפוך כל שמלת כלה לשמלה מודרנית ורלוונטית. לכל כלה יש משאלה אחרת, והמגוון הרחב המוצע בסטודיו מאפשר לכל כלה למצוא את השמלה שהיא תמיד חלמה עליה. שלומית דרך קבע חוקרת מגמות ולפיהן יוצרת דגמים חדשים המשדרים נועזות, צניעות, על זמניות וחדשנות מרגשת.

 

 
 

היתרון הגדול של שמלות כלה חדשות 2019

גם הקולקציות הקודמות של שלומית מוצעות לכלות הנרגשות לקראת יומן הגדול. יחד עם זאת, השמלות של 2019 מגלמות בתוכן יתרון מובהק: מדובר על שמלות כלה חדשות. כל שמלה הינה פוטנציאל להיות שמלה הכלה שלך, אך השמלות החדשות הן שמלות המבוססות על הטרנדים החדשים ביותר – אלו המוכתבים כיום בארץ ובעולם.

אם המשאלה שלך היא להופיע ביום חתונתך עם דגם עדכני מצד אחד וקלאסי מצד אחר, דגמי שמלות כלה 2019 מוצעים גם לך בסטודיו של שלומית אזרד. כל שמלה תותאם לך בצורה אישית בהתאם לציפיות שלך: הגזרה, הקו העיצובי של השמלה, מה תרצי לשדר, אופי האירוע וגובה התקציב שלך.

 

איתור צורך, בחינת דגמים, מדידות

בחירת שמלת כלה לא דומה לשום בחירה שעשית בעבר. מדובר על תהליך מתמשך ומרגש שלאורכו שלומית מלווה אותך – מתחילתו ועד סופו, בדגש על זמינות מלאה. על מנת להבטיח שגם אירוע החתונה שלך יהיה לא פחות מהגשמת חלום, שלומית משקיעה רבות בתהליך מפרה המבוסס על שיתוף פעולה מלא מולך. על כן, את מוזמנת אל הסטודיו של שלומית לפגישת היכרות, בה תוכלי להתרשם מהדגמים השונים.

בהמשך, תתבצע שיחה קצרה שהמטרה שלה היא להבין איזו שמלה את מחפשת. בכל קולקציה ישנם המון דגמים כאשר כל דגם הינו עולם ומלואו. על מנת להתאים לך את הדגם המתאים לך ביותר, שלומית תתחשב במבנה הגוף שלך, בגזרות המחמיאות לך ובסגנון העיצובי שאת נוטה אליו.

מיד לאחר מכן, יהיה ניתן להתחיל במדידות ראשונות שדרכן יהיה ניתן להבין איזה סגנון וגזרה הם אלו המתאימים לך ביותר – כל הדרך אל גיבוש הדגם הסופי. כאמור, מדובר על תהליך מתמשך ועל כן את צפויה להגיע אל הסטודיו של שלומית פעמים נוספות לטובת מדידות, תיקונים והתאמת השמלה בצורה מושלמת אליך.

 

אירוע החתונה – שמלה אחת או שתי שמלות?

המון כלות מעוניינות בשתי שלמות לאירוע החתונה שלהן. שלומית אזרד מציעה גם לך שתי שמלות לאירוע של חייך, כאשר שמלה אחת מיועדת לשלב קבלת הפנים ולטקס החופה, ואילו שמלה נוספת, לרוב גם קלילה יותר, לשלב רחבת הריקודים.

שלומית ממליצה מאד על שמלות המתכתבות זו עם זו מבחינה עיצובית, תוך שכדאי מאד לבחור בשמלות שונות שיאפשרו לך להרגיש מיוחדת יותר. תהליך הבחירה של שתי שמלות אינו ארוך יותר, וגם הוא מבוסס על איתור צורך ובדיקות מקדימות. בעת שעושים בדיקות מקדימות ואיתור צורך לשמלה אחת, אלו גם תקפים לשמלה השניה.

 

שמלות לבנות – גם בשנת 2019

בכל קוקלציה מחדש ישנו צבע אחד ששולט: הצבע הלבן. גם בשנת 2019 תוכלי להתרשם מלא מעט דגמים בצבע הלבן. מדובר על קלאסיקה שמתעקשת שלא לחלוף, כאשר לרוב הצבע הלבן הוא זה המבוקש ביותר על ידי הכלות הנרגשות. גם הקולקציה החדשה מציעה שלל דגמים לבנים המשדרים טוהר והתחלה חדשה.

הצבע הלבן הוא הצבע המזוהה ביותר עם אירוע החתונה, כך שהכלות שבוחרות בצבע זה נצמדות למסורת הנפלאה. לצד הצבע הלבן, תוכלי למצוא שמלות נוספות בגוונים נוספים, לרבות אייבורי וניוד. את מוזמנת להגיע אל בוטיק השמלות של שלומית ולהתחיל את המסע אל שמלת הכלה – השמלה איתה תתקדשי בברית הנישואין עם בחיר לבך.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034