היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

איך תזהי מעצבת שמלות אמינה?

בזמן ההכנות לחתונה ייתכן שתגלו כי ישנם נותני שירות שמבטיחים הרים וגבעות, אך בסופו של דבר לא מקיימים דבר. כעת, כשבן זוגך מתעניין לגבי חליפה ואת לגבי שמלה, כדאי שתדעי גם את איך תוכלי לזהות מעצבת שמלות אמינה.

בשנים האחרונות ניתן לראות איך יותר ויותר מעצבים פותחים בוטיקים, כך שקשה מאוד להתמקד על מעצב אחד. כשאת מגיעה לפגישה עם מעצבות או מעצבים, נקטי בגישה פעילה בכדי לזהות אנשי מקצוע או אנשי מכירות:

 

לפני הפגישה, עשי עבודת מחקר קטנה

קיבלת המלצה חמה על מעצבת של שמלות כלה? המלצות חמות ממקור ראשון הן כבר צעד משמעותי – זאת מאחר ואת מגיעה לאיש מקצוע שנבדק. עם זאת, כדאי שגם את תבצעי עבודה מקדימה קטנה ותקראי עוד המלצות על המעצבת. כלות הן קהילה מאוד משתפת, כך שעל כל נותן שירות את יכולה לקרוא מאות של המלצות וגם השמצות.

הקלידי במנוע החיפוש את שם המעצבת אליה את מתכוונת להגיע, ובדקי מה הכלות אומרות עליה:

  • עד כמה העיצובים מרשימים/עדכניים

  • מהו טווח המחירים לשמלה

  • האם השירות אדיב, אישי ומקצועי

  • האם המעצבת עומדת בזמנים (תיקונים/מדידות) וכן הלאה

 

"יו, הכל פשוט מדהים עליך" – אז זהו, שלא

את מגיעה לפגישה בבוטיק השמלות ועם כל שמלה שאת מודדת את מקבלת המון מחמאות? כנראה שהמעצבת לא בדיוק זו האמינה ביותר. מעצבת מקצועית ואמינה היא מעצבת שתשקף בפניך אילו דגמים מתאימים לך, אילו מחמיאים לך מאוד ואילו דגמים לא מטיבים עם מבנה גופך. שמלת הכלה היא שמלה חד פעמית – שמלה של פעם בחיים, וגם לך מגיע ללבוש את השמלה המושלמת עבורך.

למרות שכל מה שאת רוצה לשמוע באוזנייך הן מחמאות, במקרה הזה חוות דעת מקצועית ועניינית חשובה הרבה יותר. גלי הערכה כלפי מעצבות שמדייקות את הבחירה שלך ומכוונות אותך אל הדגמים המתאימים לך ביותר.

 

המעצבת תמליץ לך על דגם שמתאים לך, גם במחיר כלכלי

מעצבות לא אמינות יכוונו אותך אל דגמים מקולקציה חדשה במכוון – זאת על מנת למכור לך שמלה יקרה יותר. מנגד, מעצבות אמינות ישימו בראש סדר העדיפויות את טובתך – גם במחיר כלכלי. שימי לב אם המעצבת משכנעת אותך להתמקד בקולקציה מסוימת, או שהיא פתוחה להציג לך גם שמלות מקולקציות קודמות המתומחרות במחירים נמוכים יותר.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034