היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

אל תשכחי להצטלם עם שמלת הכלה בבוטיק השמלות

אפשר בקלות להכתיר את אירוע החתונה כאירוע המצולם ביותר. עם זאת, כל מה שקורה בבוטיק השמלות נשמר לרוב די בסוד, וכלות לעתיד נזהרות מאד שלא לתעד תמונות שלהן בשמלה. החשש הגדול? שהתמונות יופצו וכי סוד השמלה הגדול יתגלה ויופץ לאורחי האירוע.

אז נקיטת אמצעי זהירות בהחלט חשובה וחיונית, אך דעי גם את, רגע לפני הגעתך אל בוטיק השמלות, כי חשוב מאד שגם את תצטלמי עם השמלה שלך. אז מהי החשיבות הגדולה של תמונה שלך עם שמלה ומה את עלולה לגלות דרך אותה תמונה?

 

אל תבססי את הבחירה רק על סמך המראה

מטבע הדברים, כשאת מגיעה אל פגישה עם מעצבת השמלה, את מודדת שמלות כלה ונעמדת אל מול המראה. את בוחנת את השמלה מכל צד, מסתובבת, מתכופפת ומעמידה אותה לכל מבחן אפשרי. מה שהמון כלות עושות הוא להסתפק במבחן המראה, אך חשוב לדעת כי מבחן זה אינו מספיק. שמלת הכלה שלך היא השמלה שעליה חלמת מאז ומתמיד, כך שחשוב לבחון את השמלה במבחנים נוספים – כאשר זה המשמעותי ביותר הוא דווקא מבחן המצלמה.

 

בקשי מהמלוות שיצלמו אותך ממספר כיוונים

אל בוטיק השמלות סביר להניח כי תגיעי עם חברות טובות, האחיות שלך ולפעמים תהיה זו רק אימא – הדמות החשובה ביותר בתהליך, ובחייך בכלל. חשוב מאד שיתעדו אותך מכל זווית – מלפנים ומאחור, כך שתוכלי לקבל מושג איך נראית בשמלת חלומותייך. לעתים, בבוטיק השמלות האפקט שנוצר אל מול המראה אינו מייצג את המציאות כפי שהיא, זאת בעקבות תאורה מסוימת, סוג המראה וכן הלאה.

 

מפערי צבעים ועד גזרה לא מחמיאה – כל מה שחשוב שתדעי

המון כלות נדהמות לגלות כי הכלה המשתקפת מול המראה, אינה הכלה המשתקפת בתמונות שצילמו אותה. מאחר ואירוע החתונה שלך הוא גם אירוע מצולם, חשוב מאד שהשמלה שלך תעבור מצלמה. עבור המון כלות התיעוד מהאירוע הוא הדבר החשוב ביותר, שכן התמונות הן לבסוף הזיכרון המוצק היחיד מהאירוע.

לעתים, את עלולה לגלות שגזרת השמלה לא באמת מחמיאה לך, וכי צבע השמלה כפי שהוא במציאות, לא משתקף באותה הדרך גם דרך התמונות (בעיקר עם גוונים מסויימים של צבע בז' או ניוד). חשוב שהשמלה שלך תעבור גם את מבחן המציאות וגם את מבחן התמונה. מעצבת השמלה תשמח לייעץ לך לגבי הדגם המחמיא לך ביותר, הנכון לך ביותר וזה שיגרוף הכי הרבה מחמאות!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034