היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

גם שמלה חד פעמית ראוי לרכוש

כולם מסביבך אומרים לך ששמלת הכלה שלך הינה "שמלה חד פעמית" – כזו שתלבשי רק ערב אחד בחייך. כך, המון כלות מגיעות להחלטה כי הן לא ירכשו את שמלת הכלה שלהן, אלא יהנו משירות השכרה הניתן על ידי מעצבות בעלות שם. רגע לפני שגם את מקבלת את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך, דעי כי ישנם יתרונות בולטים לרכישת שמלת הכלה שלך.

 

זכרי: את לא מתחתנת בכל יום

אירוע כמו חתונה אינו דומה לשום אירוע אחר: במרבית המקרים, אירוע זה הינו מעין הגשמת חלום לכלות הנרגשות. שמלת הכלה הינה חלק בלתי נפרד מהחלום שמתגשם – שמלה ייחודית שניתן ללבוש אך ורק באירוע כמו חתונה. בעת שאת רוכשת את שמלת הכלה שלך, נוצר מעין קשר אישי ומחייב בינך ובין השמלה. בעת שאת שוכרת שמלה, את מודעת לכך שמערכת היחסים ביניכן הינה זמנית בלבד. כל עוד תקציב האירוע מאפשר לך זאת, יהיה כדאי להשקיע סכום כסף נוסף ולהבטיח כי השמלה תלווה אותך גם באירוע המשמעותי בחייך וגם לאחר מכן.

 

ממש כמו אלבום התמונות, גם השמלה היא מזכרת

לא מעט זוגות מעידים כי הם אינם זוכרים דבר מאירוע החתונה שלכם. הסיבה? ההתרגשות הגדולה ותחושת האופוריה שהציפה. לשמחת כל הזוגות, ישנו תיעוד מלא לאירוע בדמות קליפ החתונה וגם עם אלבום תמונות סטילס. בעוד אלבום התמונות מהאירוע הינו מזכרת לאירוע מרגש של פעם בחיים, כך גם השמלה. מדובר על שמלה שסופגת אליה אהבה גדולה, זיכרונות מתוקים ורגעים שלא יחזרו על עצמם. גם את לבטח מתקשה להיפרד מפריטי לבוש מסוימים שלא לבשת שנים, אך הם עדיין בארון שלך. הסיבה? יש לך ערך סנטימנטלי אליהם. האם משמלת הכלה תרצי להיפרד לאחר הערב הגדול בחייך?

 

שמלת כלה עדכנית בהחלט ניתן ללבוש פעם נוספת

אכן, בעבר כמעט ולא היה ניתן להשמיש שמלות כלה גם באירועים אחרים. כיום, ישנם דגמים רבים של שמלות שאכן ניתן ללבוש גם באירועים אחרים. אם בעבר היו אלו רק שמלות קצפת גדולות שהיו מותאמות לאירוע בלבד, כיום ניתן לרכוש שמלות קלאסיות יותר בעיצוב נייטרלי ומינימאלי, שאכן ניתן ללבוש באירועים נוספים במשפחה, או כשמלות ערב. אם את בוחרת לרכוש את השמלה בסופו של דבר, אכן יהיה ראוי לשקול את האפשרות לרכוש שמלה שתוכלי להשמיש פעם נוספת.

 

מדור לדור: גלגולה של השמלה מתחיל רק עכשיו

ישנו טרנד חם כיום בענף החתונות: כלות שלובשות את שמלת הכלה של אמא או של סבתא. בעת שאת שומרת על שמלת הכלה שלך בארון הבגדים הפרטי שלך, את למעשה יכולה להתחיל מסורת נפלאה של שמלה המתגלגלת מדור אל דור. השמלה שלך הופכת להיות בעלת משמעות וערך סנטימנטלי רב, כאשר תוכלי להעביר אותה הלאה גם אל הדורות הבאים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034