היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

האינטרנט: החבר הטוב שלך עם חיפוש שמלת הכלה

המון זוגות מאורסים כיום משתמשים באינטרנט על מנת להגיע אל נותני השירות הטובים ביותר – מהצלם ועד מתחם האירועים. כך, גם כלות מתחילות את מסע החיפושים שלהן אחרי שמלת הכלה המושלמת דווקא ברשת. איך גם את תוכלי למצוא את המעצבת המושלמת עבורך באינטרנט?

 

הביטי בקטלוגים השונים של מעצבי שמלות כלה

הצעת הנישואין היא לא רק הצעה שבשיאה טבעת האירוסין, אלא שמדובר על שינוי הסטטוס הזוגי שלך עם בן הזוג שלך. שינוי הסטטוס למאורסים שורק גם את שריקת הפתיחה לתחילת ההכנות לקראת האירוע הגדול ביותר שלכם: אירוע החתונה. בטח את ובן זוגך כבר הבנתם לבד כי כעת מצפה לכם מסע ארוך, אך מרגש – לאורכו תלקטו את כל הספקים שילוו אתכם ויעשו את האירוע שלכם לאירוע שאתם חולמים עליו.

 

חלק בלתי נפרד מההכנות לקראת האירוע כולל גם את החיפושים שלך אחר שמלת הכלה. על מנת שתוכלי לנהל את מסע החיפושים שלך בצורה קלה, נוחה ומהירה, מומלץ לך מאד להתחיל את המסע דווקא באינטרנט. הנטייה הכמעט טבעית היא לקבל המלצות על כמה מעצבות, להגיע פיסית אל הסטודיו שלהן ולערוך איתן פגישה. אין כל טעם לעשות זאת עוד לפני שאת יודעת מה יש לכל מעצבת להציע. לכן, בססי את החיפוש הראשוני שלך על דילוג בין אתרי אינטרנט שונים של מעצבות המציעות שמלות כלה.

 

המטרה שלך ברורה: להתרשם מהדגמים המוצעים באתר האינטרנט, וכך למעשה לגלות מי מהמעצבות רלוונטית לך ומי לא. תגלי מעצבות שמציעות דגמים מודרנים יותר, לצד מעצבות שהקו שהן מציעות הוא נוסטלגי, קלאסי ווינטאז'. בסופו של דבר, עליך להגיע למצב בו את מגיעה לפגישה עם מספר קטן של מעצבות על מנת לבחון את מידת ההתאמה שלהן אליך.

 

המלצות: תלמדי מהטעויות של כלות אחרות כבר עשו במקומך

באינטרנט את לא יכולה להגיע רק למעצבות, אלא שאת יכולה גם לקבל המלצות על כל מעצבת ומעצבת. האינטרנט הפך לזירה פועמת שבה המון כלות מחליפות מידע זו עם זו. באופן זה, את יכולה להגיע בדרך ישירה ובקיצור דרך אל המעצבות המומלצות ביותר. כמעט כל כלה כותבת המלצות על מעצבת השמלה שלה, כאשר היא מפרטת את חוויית השירות, המחירים, מגוון העיצובים ועד כמה המעצבת עמדה בציפיות.

 

קיצורי דרך: מעשרות מעצבים למעצבת אחת בלבד

אז מה עליך לעשות? לחפש מעצבות באינטרנט, ללקט המלצות על אלו שאת מתעניינת בהן ולבסוף להגיע למצב שאת קובעת פגישה עם חמש מעצבות לערך. בכל פגישה פיסית שתערכי עליך לבחון את מידת ההתאמה שלך אל המעצבת בשני מישורים: הדגמים המוצעים והקשר האישי. בסופו של דבר, יהיה עליך לבחור את המעצבת האחת שאיתה תעשי את הדרך המפרה, המשמעותית והמרגשת – הדרך אל שמלת הכלה שלך.

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034