היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

האם שמלת הכלה חייבת להיות לבנה

הקיץ הזה תלבשי לבן? ממש תלוי את מי תשאלי. מעצבות שמלות הכלה המובילות, כולל שלומית אזרד, מציעות לכלות שמלות בצבעים נוספים שאינם הצבע הלבן. מדובר על צבע שמזוהה יותר מכל צבע אחר עם אירוע החתונה, אך בשנים האחרונות יותר ויותר כלות בוחרות באקט נועז לוותר על הצבע הלבן לטובת צבעים אחרים. אז אולי שמלת כלה בצבע חום לא תמצאי, אך בהחלט ניתן ללכת על צבעים אחרים המשדרים רוך והולמים את שמלת הכלה.

 

הבחירה בלבן – הבחירה בעל זמני

בסופו של דבר, מדובר על מסורת ועל מה שמקובל. הדוגמא הטובה ביותר שניתן לתת היא את המבנה של אירועי החתונה: עד לא מזמן מבנה האירוע היה בצורה כזו שתחילה ישנה קבלת פנים, טקס חופה, ארוחה מרכזית ולאחר מכן שלב רחבת הריקודים. בשנים האחרונות המגמה השתנתה, וכיום המון זוגות חוגגים את האירוע שלהם כחתונה הפוכה: אירוע המתחיל בארוחה מרכזית, לאחר מכן טקס החופה ובסוף רחבת הריקודים. המשמעות היא שניתן לפרוץ גבולות, גם עם שמלת הכלה. הבחירה בצבע הלבן היא אומנם בחירה בעל זמניות, אך ישנן שמלות כלה בצבעים נוספים שיכולים להתאים לאירוע המרגש.

 

לא מה מתאים לאחרים, מה מתאים לך

המון פעמים הבחירות שאת עושה בחיים, ואולי בפרט באירוע החתונה, הן בחירות המבוססות על הציפייה ממך ומבן זוגך ופחות על ההעדפות האישיות שלכם. מאחר ושמלת הכלה היא שמלה של פעם בחיים, כדאי מאד שתשאלי את עצמך האם הבחירה שאת עושה היא באמת הבחירה המתאימה לך. לא תהיה לך הזדמנות נוספת ללבוש את שמלת החלומות שלך, כך שכדאי שבשלב איתור הצורך תהיי מחוברת לרצונות שלך, למשאלות שלך ולחלום השמלה שלך. את חושקת בשמלה בצבע שאינו לבן? השמלה היא שלך ורק את מחליטה.

 

קלאסי ומודרני גם יחד: שתי שמלות לאירוע

העמק השווה שהמון כלות הולכות בו, הוא הבחירה בשתי שמלות שונות: שמלת אחת לשלב קבלת הפנים וההתקדשות בטקס החופה, ואילו שמלה נוספת לשלב רחבת הריקודים. בהנחה ואכן בחרת שתי שמלות לאירוע, תוכלי לבחור בשמלה לבנה לחלק הראשון והרשמי יותר של האירוע, ואילו שמלה נוספת בצבע שאינו לבן לחלק המסיבתי יותר – רחבת הריקודים. בעת שאת בוחרת שמלות בצבעים שונים, את אכן יכולה לחוש את האפקט של שתי שמלות שונות.

 

אילו צבעים אכן באים בחשבון?

מובן כי לא מדובר שמלות בצבעי ורוד, אדום או ירוק, אך בהחלט מדובר על שמלות המגיעות בגוונים של פנינה, אייבורי וניוד. מדובר על צבעים המככבים בבוטיקי השמלות המכובדים ביותר בעולם, וכעת הטרנד החם מגיע גם לכלות הישראליות. הדרך הטובה ביותר לדעת מה מתאים לך יותר ומה מתאים לך פחות היא באמצעות בחינה של דגמים ומדידתם. הקיץ הזה תלבשי לבן? רק את מחליטה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034