היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

ההבדל ביו שמלות כלה צנועות לבין נועזות

לפני שניים עד שלושה עשורים, לא הייתה בכלל דילמה בבחירה בין שמלת כלה צנועה ובין שמלה נועזת. לאמיתו של דבר, אצל הרוב המכריע של הנשים, גם היום לא קיימת הדילמה הזאת, ורובן עדיין יודעות את הגבול שמפריד בין חיי היום יום ובין מעמד החתונה והחופה. בעבר, כל השמלות היו צנועות, כי כך היה נהוג, וכך גם היה נהוג בחיי היום יום. לעומת זאת, כיום, נשים הולכות עם לבוש יותר ויותר חושפני ואפשר להבחין בזליגה איטית של תרבות זאת גם לעולם החתונות.

 

כיום, כבר אפשר למצוא לא מעט נשים שבוחרות ללבוש שמלת כלה סקסית, מעט חושפנית עם מחשופי חזה או גב, ואפילו שסע בשמלה. ההבדל הגדול בין שמלה צנועה ובין שמלה נועזת הוא שכל אחת מהן גורמת לך להרגיש בצורה שונה, וכל אחת מהן עושה רושם שונה על האנשים הצופים בך, והשאלה היא איך את רוצה להרגיש מתחת לחופה, ומה את בדיוק רוצה לשדר לאורחים שלך בליל הכלולות שלך.

 

לקולקציית שמלות כלה 2015

 

 

הפתרון לדילמה נמצא במודל השמלה המודולרית:

 

האם החתונה שלך הוא המקום המתאים להבליט את הנשיות הפיזית שלך מעבר לכל פרמטר נשי אחר שלך? האם החתונה היא סיבה מספיק טובה ללכת בצורה כל כך צנועה שאת פשוט לא רגילה אליה מחיי היום יום? או אולי דווקא דרך המלך היא הדרך שיכולה להתאים לך? שמלה צנועה עם קריצה, שמלה צנועה עם מחשוף בגב, שמלה צנועה עם שסע קטן. מעין דרך מתוחכמת לשמור על צניעות, אבל גם לשדר את הנשיות שלך.

 

אחד הפתרונות הטובים ביותר בהיבט זה, היא שמלה מודולארית שאת יכולה להוריד וללבוש חלקים מהשמלה בהתאם לשלב החתונה. תחת החופה את תלבשי את כל החלקים עם שמלה המגיעה עד הרצפה ועליונית המכסה את חלק גופך העליון בצורה סבירה. בריקודים תוכלי כבר לנתק מהשמלה את החלק התחתון של השמלה ולקצר אותה עד לגובה הברכיים, או אז תוכלי גם לנתק את שרוולי השמלה ולהישאר עם חלק עליון ללא שרוולים כלל, או עם שרוולים קצרים בלבד.

אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב: שמלת כלה ואיפור

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034