היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

זה הזמן להתרגש - בואי לבחור את שמלת החלומות שלך

בינינו, עם כל הכבוד לאולם שצריך לבחור, לדיג'יי שאתם חושבים לסגור איתו או לצלמים שאתם רוצים להביא לחתונה שלכם - הסידור הכי חשוב ומשמעותי לקראת החתונה שלך הוא בחירת שמלת כלה. רוב הסיכויים שברגע שהוא הציע לך, ואולי עוד הרבה לפני אפילו, כבר דמיינת את עצמך צועדת עם שמלת כלה לבנה ומיוחדת ורואה את המבטים של כל האורחים שפשוט לא יכולים להוריד ממך את העיניים. 

 

מצד אחד את מחפשת את האחת שהיא בדיוק הטעם שלך ונראית ממש כמו שחלמת עד היום, מצד שני את חוששת לחרוג מהתקציב שהגדרת לעצמך ועם כל זה כבר ראית כמה שמלות שעשו לך את זה וגרמו לך להרגיש אפילו יותר מבולבלת.

 

אז, איך לבחור שמלת כלה?

 

מדובר ככל הנראה בשאלה החשובה מכל. בחירת שמלת כלה היא תהליך מרגש שכדאי לגשת אליו בראש נקי וכשאת יודעת פחות או יותר מה את מחפשת. הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון אם עדיין לא יצא לך לחשוב עליהם:

 

* מראה פשוט ונקי או עיצוב מיוחד: יש מי שתעדיף שמלת כלה פשוטה, בלי עיטורים רבים וללא שילוב של הרבה בדים. אחרות יעדיפו לבחור שמלה עם מראה קצת יותר מובחן וירצו לשלב מגוון בדים ואפילו להוסיף עיטורים מסוגים שונים כמו אבני סברובסקי למשל. פעמים רבות כלות צעירות מרגישות שהן צריכות לבחור בעיצובים לא שגרתיים כשזה לאו דווקא מתאים למי שהן ולאיך ששאר האלמנטים בחתונה הולכים להיראות. מנגד, יש נשים שחולמות על עיצובים כאלה מתוך תחושה של ציפייה מהסביבה, כשהן מעדיפות בינן לבין עצמן, עיצוב פשוט יותר. 

 

* איזון בין יופי לנוחות: מה שהופך עיצוב של שמלת כלה למשימה כל כך מורכבת, הוא הצורך לאזן בין המראה המושלם לנוחות, עם שמלה שתלווה אותך גם בחלקים הסוערים יותר ביום החתונה. לא לכולן חשוב לרקוד ולהשתגע על רחבת הריקודים וזה בסדר גמור. חשוב לזכור שאם זה כן חשוב לך, מומלץ לבחור בשמלת כלה שתאפשר את זה. 

 

* שמלה אחת או שתיים? דרך מצוינת ליהנות מכל העולמות היא לבחור שמלת כלה לשלב החופה והצילומים ושמלת כלה נוספת לשאר החלקים של הערב. מי שבוחרת לעשות את זה צריכה כמובן לקחת בחשבון את התקציב שהגדירה לעצמה כשבהחלט אפשרי לבחור שתי שמלות במחירים נמוכים יחסית במקום שמלת כלה אחת יקרה. 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034