היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

טרנד שמלות הכלה ויהלומים משובצים

איך יהלומים יכולים להשתלב גם בשמלות כלה

אחד הקווים העיצוביים היותר יוקרתיים שיש הוא שיבוץ יהלומים בתוך שמלות כלה. שילוב זה לרוב נעשה על גבי החלק העליון של השמלה שהוא המחוך או בגד הגוף. לעיתים אתם תראו אותם משובצים על גבי כתפיות השמלה ולעיתים רחוקות יותר על החלק התחתון. השילוב של יהלומים בשמלות כלה נעשה בעבודת יד ומדובר בשמלות יוקרתיות מאוד במראה מאוד מיוחד. שמלות כלה אלו לרוב יתאימו למי שמחפשת שמלה עם יחודיות ויוקרה. 

איך עושים שילוב בין טבעות יהלומים לשמלת כלה עם יהלומים?

כלה ביום חתונתה נכנסת לחופה לפחות עם יהלום אחד שנמצא כמובן על טבעת האירוסין. כבר שנים רבות נהוג שחתן עבור הצעת הנישואין הולך לחפש עבור כלתו המיועדת טבעות יהלומים מתוך קטגוריית טבעות האירוסין. אך מעבר לטבעת האירוסין, כלה שבחרה שמלה שמשובצים בה יהלומים, יכולה כמובן להשלים את המראה בטבעת יהלומים מרשימה בנוסף לטבעת האירוסין שקיבלה. חנויות התכשיטים מציעות טבעות יהלומים לנשים מרשימות במיוחד. אנחנו רק נכין אתכן, שהמבחר הוא עצום, כך שכדאי שתעשו זאת מספיק זמן מראש. 

שמלות כלה המשלבות פנינים

טרנד עיצובי נוסף בשמלות כלה הוא לשלב פנינים על גבי שמלת הכלה. שילוב פנינים יוצר מראה רך יותר ורומנטי והוא מאוד מתאים לשמלות בגוון לבן שמנת. עבור שמלות כלה אלו מומלץ לשלב תכשיטי פנינה או תכשיטי זהב אשר משלימים את המראה הרך היפה. שמלות אלו לרוב ישדרו מראה נסיכותי עדין והבדים יהיו רכים ונשפכים. גם שמלות אלו נעשות בעבודת יד, הן אומנם פחות יקרות משמלות היהלומים, אך המראה שלהן יפה לא פחות.

שמלות כלה המשלבות זירקונים

מי שמחפשת את המראה היהלומי בשמלות כלה, אך מעוניינת בשמלה פחות יקרה משמלות היהלומים, תוכל לבחור מראש בשמלה המשלבת אבני זירקון. מדובר באבנים אמיתיות אשר מזכירות את אבן היהלום, אך הן זולות יותר ממנה ונפוצות יותר. ניתן גם ללכת על זרקוניה שאלו למעשה אבני מעבדה עשויות זכוכית ועלותן נמוכה יותר. בכל מקרה גם עם זירקון וגם עם זירקוניה המראה מאוד מרשים ויפה בשמלות כלה. 

לסיכום, אם את מחפשת שמלה מלאת גלאם, אנו ממליצים לך לחפש שמלות בהם משלבים יהלומים, פנינים או זרקונים. 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034