היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

כלות צריכות יותר משתי שמלות באירוע

אירוע החתונה הוא המון דברים, אך הוא בעיקר שמלת הכלה. בשנים האחרונות יותר ויותר כלות מחליטות ללבוש שתי שמלות באירוע ולא שמלה אחת. השאלות הנשאלות הן האם הכלות באמת צריכות שתי שמלות לאירוע, איך המסגרת התקציבית קשורה להחלטה ובאיזה קו עיצובי צריכה להיות כל אחת מהשמלות? כל התשובות ממש כאן:


 

המסגרת התקציבית: מה את יכולה להרשות לעצמך?

 

לפני שאת בוחנת את האפשרות להגיע אל אירוע החתונה עם שתי שמלות כלה, חשוב בעיקר שתגדירי את המסגרת התקציבית העומדת לרשותך וזו שתרצי לעמוד בה. המון כלות צוללות אל חיפוש שמלת הכלה כשהן לא ממוקדות – מה שמאריך את תהליך החיפוש, הופך אותו למורכב יותר ולעתים אף לכזה שאינו מספק. לפני ההגעה לסטודיו, נסי להבין כמה תרצי להשקיע או כמה את יכולה להשקיע. לעתים, התקציב שתגדירי יספיק לשמלה אחת בלבד, ולעתים התקציב יספיק לשתי שמלות.


 

אירוע של פעם בחיים מצדיק שתי שמלות

 

ואם שמים לרגע את התקציב בצד – האם כלה אכן צריכה להגיע עם שתי שמלות שונות לאירוע שלה? המון כלות אומרות ובצדק שאירוע החתונה הוא אירוע של פעם בחיים. מעבר לכך שצריך להשקיע באירוע שכזה ולעשות כל מה שמרגיש בו נכון, הרי שמדובר על אירוע אחד ויחיד שבו תהיה לך ההזדמנות ללבוש שמלה שכזו – שמלה המייצגת טוהר, התחלה חדשה ויוקרה. לכל כלה יש צרכים אחרים, מטרות שונות ואופי אחר של אירוע, ובהתאם מותאמת השמלה או השמלות המתאימות. במרבית המקרים, הכלות החוגגות אירוע בשעות הערב מעוניינות בשתי שמלות, בעוד כלות המתחתנות באירועי הצהריים מראש מעוניינות בשמלה אחת.


 

איזו שמלה מתאימה לאיזה שלב באירוע?

 

הכלות המעוניינות בשתי שמלות רוצות להופיע בשלב קבלת הפנים וטקס החופה עם שמלת מסוימת, ואילו בשלב רחבת הריקודים להחליף שמלה. מבחינה תכנונית, מדובר על צעד נכון. מרבית הכלות מעוניינות בשמלה מהודרת מאד לחלקו הראשון של הערב, כאשר הבעיה הגדולה היא שלא תמיד נוח לרקוד ולשמוח עם שמלות שכאלו. על כן, הפתרון האידיאלי הוא לבחור בשמלה נוספת שתהיה שמלת מסיבה קלילה יותר ופשוטה יותר, ולא שמלה רשמית-ייצוגית המאפיינת את חלקו הראשון של האירוע.


 

קו עיצובי זהה או שמלות שונות לחלוטין?

 

השאלה שהמון כלות מתעכבות עליה היא האם צריך לבחור בשמלות הזהות מבחינת הקו העיצובי שלהן. התשובה לשאלה זו אינה קבועה והיא תלויה בכלה ובציפיות שלה. ישנן הכלות המעוניינות לדבוק באותו הצבע, הסגנון והגזרה, בעוד ישנן הכלות שעבורן האפשרות ללבוש שתי שמלות שונות היא גם האפשרות לבחור בקווים עיצוביים שונים שירעננו את המראה שלהן. הדרך הטובה ביותר לגבש קונספט עיצובי היא עם פגישה עם המעצבת שלך, שתדע לקרוא אותך, את רצונותייך, ותדע להתאים לך את הגזרות המחמיאות ביותר ליום האהבה הפרטי שלך.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034