היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

כל הטעויות שתוכלי לעשות בתור כלה

1.לפצוח בדיאטת כאסח לקראת המדידות

אם מדברים לרגע על העצמה נשית, הרי שאין דבר חשוב יותר מקבלת הגוף שלך כפי שהוא. המון כלות לקראת האירוע שלהן פוצחות בדיאטות על מנת להראות במיטב שלהן, ואין כל רע בזה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי תהליך קיצוני מדי יכול להכניס אותך לסטרס ולפגוע לך בתהליך המרגש של בחירת שמלת כלה. נסי להגיע אל שלב המדידות לאחר שאת שלמה עם גזרתך, כך שגם תהליך העבודה על השמלה יהיה פשוט יותר עם התאמת השמלה למידות העדכניות שלך.

 

2.להיצמד לדגם של ידוענית, מבלי שהוא באמת מחמיא לך

אל בוטיק השמלות מגיעות המון פעמים כלות עם תמונות של דגמים אותם לבשו ידועניות מהארץ ומחו"ל ביום החתונה שלהן. חשוב מאד להבין כי המטרה עם שמלת הכלה היא להתאים לך דגם המתאים לאופי שלך ולגופך. ישנם דגמים שידועניות לבשו והם פשוט לא יחמיאו לך, כך שחשוב מאד להיות קשובה לעצות המעצבת שתרצה להציע לך את הדגם הנכון, ההרמוני והמדויק ביותר עבורך. באירוע החתונה שלך את תראי במיטבך – זו האחריות של המעצבת!

 

3.לבחור בצבע לא שגרתי כדי להיות כלה מיוחדת

כמו כן, ישנן המון כלות שרוצות להתבלט ולהיות שונות בכל מחיר מכלות אחרות. כידוע, הצבע השלט של שמלות הכלה הוא הצבע הלבן, ואכן – מרבית הכלות לובשות שמלות לבנות. יחד עם זאת, ישנן כלות הדורשות בשמלות כלה בצבעים לא שגרתיים. חשוב לזכור דרך קבע כי אירוע החתונה אינו מפגן אופנתי שבו חשוב להגיע עם בשורות חדשניות. הדוגמא המוכרת ביותר בכל הקשור לבחירת צבעים לא שגרתית היא שרה ג'סיקה פרקר, שלבשה שמלת כלה שחורה ביום חתונתה. האם מומלץ לעשות זאת? לא בהכרח.

 

4.לבחור בבד שאינו מתאים לעונה בה את מתחתנת

חלק בלתי נפרד מהמסע בדרך אל שמלת הכלה כולל את איפיון הצרכים שלך ואיפיון האירוע שאת עתידה לחגוג. על כן, ישנו משקל משמעותי מאד לעונה בה את עתידה להתחתן. ישנן שמלות המתאימות יותר לאירועי חורף, בעוד ישנן שמלות המתאימות לאירוע קיץ. מה מבדיל בין הדגמים? סוגי הבדים. בעוד באירוע חורפי יהיה לגטימי להגיע עם שמלה עבה של כמה שכבות בד שונות, באירוע קיץ שמלה שכזו יכולה לפגוע בנוחות שלך.

 

5.להחליט כי את מתפשרת על המעצבת והשמלה

בעוד ישנן הכלות המשקיעות בבחירת המעצבת והשמלה, גם ישנן הכלות שמראש מרימות ידיים ובוחרות להפוך את מסע חיפוש השמלה למסע קצר, לא ממוקד ולא יסודי. יש לך פעם אחת בחיים הזדמנות להיות כלה – לא תשקיעי בהזדמנות הניתנה לך? לא משנה כמה זמן יקח לך למצוא מעצבת או שמלה, הרי שאת הפנים של האירוע, ונראות האירוע מושפעת במידה רבה ממך ומהשמלה שתלבשי.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034