היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

מתי רצוי להתחיל לחפש שמלת כלה

אז קבעתם מועד לחתונה, הודעתן למשפחה לחברים ואפילו כתבתן סטאטוס מרגש בפייסבוק עם צילום של טבעת אירוסין על ידך. את כבר בטוחה שארוסך, המשפחה ואת בעצמך תדאגו לסגור אולם, לארגן קייטרינג משובח, בר מאובזר במשקאות אלכוהוליים משובחים וכולי. אבל יש פרט מסוים שבו את צריכה לדאוג לעצמך, משהו שהוא רק שלך ומיוחד לך, אשר יזכיר את הרגע הכל כך משמעותי ועמוק בחיים שלך.

 

 

חשיבות שמלת הכלה

 

שמלת הכלה מהווה אובייקט חשוב וסמלי עבור הכלה, ומעניקה לה את האפשרות לבחור את אשר נפשה חשקה בה. החופש הזה מוציא את הכלה אל מכוני העיצוב השונים, לתייר בין סוגים רבים של עיצובים מרהיבים ויפים. אך מתי רצוי להתחיל לבחור את השמלה לה היא מייחלת? כמה זמן לוקח העיצוב? וכמה מרווח זמן בטחון צריך לקחת על מנת שהתהליך יעבור בצורה חלקה, נינוחה ויעילה.

 

באופן עקרוני רצוי להתחיל לחפש שמלת כלה מוקדם ככל האפשר, זאת כדי למנוע החלטה פזיזה של השמלה וזמן לתיקונים של תקלות, או אי שביעות רצון של הכלה מהשמלה. כך, בעצם, יש מספיק זמן לתקן, לשפר ואפילו להחליף שמלה שאתן חושבות שאתן לא שלמות איתה במאה אחוז.

 

הזמן שרצוי ומומלץ להתחיל לחפש שמלה נע בין עשרה חודשים לבין 5 חודשים לפני האירוע עצמו. אל תשכחו שזו פעם ראשונה שאתן מתנסות בסוג כזו של שמלה, על כל הנרטיבים העיצובים המיוחדים לה, ועל כן צריך מעט זמן כדי "לתרגל" מדידות של שמלות אלה ולראות מה הכיוון המתאים לכן.


 
חיפוש שמלת כלה

 

זמן התחלת חיפוש השמלה תלוי מאוד באופיו של הכלה עצמה. כלה שנוטה יותר להתלבט וקשה לה יותר לקבל החלטות זקוקה למספר חודשים רב יותר כדי לבחור שמלה מתאימה ומרווח זמן בטחון למקרה שתשנה את דעתה.

 

עליה לעבור מספר רב של סלוני כלות ובדיקה של מספר עיצובי שמלות כלה עד שהיא תרגיש מספיק בטוחה בבחירתה. כלות שנוטות להחליט מהר ושלמות עם החלטותיהן באופן מלא יכולות להסתפק בזמן קצר יותר של 4 עד 5 חודשים.

 

בכל מקרה, על שני הסוגים של הכלות, צריך לקחת זמן של יותר מארבעה או חמישה חודשים. בזמן החיפושים השתדלו לקחת מרווח זמן ונשימה ולבצע את התהליך בנעימות, רוגע ונחת כדי להגיע לתוצאות טובות וכדי להיות שלמות בבחירת השמלה. כך אפשר ליהנות ולהביט בה גם הרבה לפני החתונה ולהיות סמוכים ובטוחים שאתן מוכנות.
 
לקריאה נוספת:  למה חשוב להיעזר בחברה כשבאים לבחור שמלת כלה

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034