היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

קולקציית שמלות כלה פשוטות

לא משנה כמה שמלות יש לך בארון, ישנה שמלה אחת שאף שמלה אחרת לא יכולה להתחרות איתה: שמלת הכלה. מאחר ומדובר על שמלה בעלת משמעות רבה כל כך, מסע החיפושים אחר השמלה הינו מסע ארוך ומורכב הכולל חיפוש אחר מעצבת, גיבוש קו עיצובי, מדידות ובחירת שמלה. לצד השמלות המעוצבות יותר המבוססות על טרנדים עכשוויים, גם ישנן שמלות קלאסיות ופשוטות יותר. האם גם לך מתאימה שמלת כלה פשוטה?

 

 

הקווים לדמותה של שמלת כלה 

שמלת כלה פשוטה הינה שמלה שאינה מבוססת על טרנד עיצובי או על אלמנטים ייחודיים. שמלה פשוטה יותר הינה שמלה בצבע לבן, כאשר הקו העיצובי שלה אלגנטי, קלאסי וסולידי. אפשר לומר כי השמלות הפשוטות הן שמלות שגם אם תביטו בהן בעוד כ-30 שנה הן יהיו רלוונטיות מבחינת הנראות שלהן. שמלות כלה פשוטות נבחרות כיום על ידי המון כלות, בוחרות לדבוק בקו נקי יותר המתקשר עם טוהר.

 

 

את מעדיפה לרוב גוון קלאסי ופשוט? זו השמלה עבורך

במרבית המקרים, ניתן לראות כי נשים שאוהבות להתלבש בקווים מעוצבים יותר וטרנדיים יותר יעדיפו גם שמלות כלה מעוצבות. מנגד, נשים המתלבשות בקו יותר צנוע ויותר פשוט, מעדיפות ללבוש ביום החג הפרטי שלהן שמלת כלה פשוטה. יש לציין כי גם שמלות כלה פשוטות הן שמלות כלה חגיגיות המאירות את הכלות, כאשר הן נטולות אלמנטים עיצוביים כמעט לחלוטין. הדרך הטובה ביותר לבחור בדגם שאותו תלבשי? באמצעות מדידות.

 

 

הדרך לבחירת השמלה: חמישה דגמים ושמלה אחת

לשמחתך, אינך צריכה לרכוש חתול בשק, ועם תיאום עם מעצבת השמלה שלך תוכלי להגיע למדידות שישקפו בפנייך איזה דגם הוא המתאים לך ביותר. ההמלצה היא לבחור חמישה דגמים ואותם לבקש למדוד. לעתים, שמלות בקטלוג או בסטודיו לא נראות כפי שהן נראות עליך, כך שכדאי לתת הזדמנות למספר דגמים, למדוד אותם ורק לאחר מכן לגבש עמדה. שמלת כלה פשוטה אכן באה בחשבון, והמון פעמים דווקא היא זו שהופכת את יום האהבה הפרטי ליום בלתי נשכח!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034