היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

שמלות כלה וחליפות חתן במידות גדולות

חנויות הבגדים מתאימות עבורנו בגדים במידות מגוונות וסגנונות המתאימים לצורות הגוף השונות. בנושא של שמלות כלה וחליפות חתן, מקומות רבים מייצרים ותופרים את המידות הרווחות באוכלוסיה ואנשי המידות הקטנות או הגדולות צריכים למצוא מקום שתופר למידות אלו במיוחד. במאמר זה נדבר על שמלות כלה וחליפות חתן במידות שאינן סטנדרטיות.

 

איפה קונים שמלות כלה במידות קטנות?

שמלות כלה במידות קטנות הן שמלות עבור כלות רזות מאוד שלא יכולות ללבוש את המידה הסטנדרטית של שמלות כלה. במידה ויש שמלה מסוימת שהן מעוניינות בה, ניתן להצר אותה בקלות אצל תופרת. במידה ויש בעיה בתיקונים של השמלה, רצוי לעשות תפירה של שמלה חדשה. תפירה חדשה תאפשר לכן לקבל שמלת כלה מדויקת לגזרה שלכן ותוכלו גם לבקש את הטאצ' העיצובי שלכן.

 

איפה קונים חליפות חתן במידות גדולות?

מידות גדולות הן מידות שלרוב קשה למצוא בביגוד רגיל. מי שמחפש לקנות ביגוד במידות גדולות, מכיר חנויות ספציפיות שמיועדות לכך. בחליפות חתן הסיפור קצת שונה. חליפות חתן במידות גדולות ניתן למצוא במקום שעושה תפירה אישית. החליפה צריכה לשבת על הגוף בצורה יפה ונוחה, כך שיהיה לחתן נוח לאורך כל החתונה. יש לכך חשיבות גדולה. כמובן שניתן להזמין חליפות חתן במידות גדולות באינטרנט, אך האיכות לא תהיה כמו בתפירה אישית או קניה בחנות שמיועדת לכך.

 

שמלות כלה במידות גדולות

כיום המודעות הולכת וגדלה ויש המון מעצבות שתופרות שמלות כלה במידות גדולות. אם בעבר היו שמים דגש רק על מידות סטנדרטיות או מידות קטנות מהרגיל, כיום זה כבר לא כך וניתן למצוא מגוון רחב של שמלות כלה ושמלות ערב במידות גדולות ואפילו גדולות מאוד. מה שיפה בעיצובים במידות גדולות,, שכיום שמים עליהם דגש עיצובי ודואגים שהם יצאו יפים בדיוק כמו במידות הסטנדרטיות.

 

שמלות כלה וחליפות חתן עבור חתנים וכלות נמוכות

גם הנמוכים והנמוכות מביננו צריכים למצוא מקום שיתאים עבורם חליפות חתן או שמלות כלה. לא כולנו התברכנו בגובה. חשוב לדעת כי כל שמלת כלה וכל חליפת חתן ניתן לקצר באורך ולהתאים לגובה שלכם, רק חשוב לשים לב שלא קיצרתם יותר מידי. פשוט ביחרו את העיצוב שאתם מעוניינים בו ובעזרת התופרת תסמנו את הגובה המתאים עבורכם, כזה שלא מכסה עד הסוף את הנעליים וגם לא מראה את כל הנעל.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034