היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

שמלות כלה לאירוע של פעם בחיים

אולם כבר יש, צלם יש, די ג'יי יש והכל כבר הוזמן ומוכן ונשאר רק דבר אחד שהוא למעשה הדבר החשוב ביותר לכלה מבלי להמעיט בערכי שאר הדברים, והוא כמובן שמלת הכלה הנוצצת והיוקרתית ובכל הנוגע לכלה, מדובר בהגשמת חלום של ממש. החלום של להיות כלה, מתחיל כבר מגיל ילדות ועובר איתנו לגיל בגרות עד שמגיע הרגע בו הכל מתגשם, חלום ומציאות ביחד. לרוב, צבעה של שמלת הכלה יהיה בצבע לבן אשר מסמל טוהר, תקווה והתחלה חדשה לחיי נישואין מאושרים ומלאי אהבה, אושר וצעידה משותפת בדרכים של הצלחה והגשמה. 

שמלה תפורה למידותייך

תהליך בחירת שמלה מורכב מכמה שלבים עיקריים. ראשית יש להגיע לחנות השמלות ולהסתכל בקטלוג השמלות ולראות לאיזה כיוון של עיצוב אתן יותר מתחברות, מה הסגנון שאתן מרגישות בו יותר בנוח ולאחר שמצאת כמה שמלות אשר מוצאות חן בעיניכם, זה הזמן להתחיל ולמדוד ולראות לאיזו מהן את הכי מתחברת. חשוב מאוד לראות האם הבד מרגיש לך נוח על הגוף, תדמייני את עצמך בחופה וברחבת הריקודים וחשבי האם יהיה לך נוח עם השמלה בסיטואציות הללו. לאחר שמצאת את השמלה אשר כבשה את ליבך, זה הזמן להתחיל במדידות ולתפור שמלה חדשה אשר תהיה תפורה בהתאם למידות שלך ותוכלי להרגיש בתוכה הכי מדהים בעולם. במידה ואת לא מעוניינת בשמלה חדשה שיתפרו בשבילך, ישנה אופציה לשמלות יד שנייה, אשר למעשה מדובר בשמלות שלבשו בעבר כלות אחרות והן מחכות ממש בשבילכם כאשר נעשים תיקונים קלים ומתאימים את השמלה למידותייך. חשוב להבין שבין אם מדובר בשמלה חדשה ובין אם מדובר בשמלה יד שנייה, בסופו של דבר התוצאה הסופית היא שתהיי מרוצה ותרגישי כאילו את צועדת להנאתך על גג העולם עם השמלה הכי מדהימה כאשר לא תישאר עין אחת יבשה בקרב מי שיתבונן בך ובשמלת החלומות שלך.

אקססורייז זה שם המשחק

על מנת לשדרג את ההופעה החיצונית ולהפוך אותה ליוקרתית ומלכותית, ישנם תכשיטים לאישה אשר ישתלבו עם כל שמלה ויותאמו בצורה מושלמת לכם ולשמלה אותה תלבשו כך שהתוצאה הסופית תהיה פשוט מושלמת. את האקססורייז יש להתאים ללבוש שלכם ולכן אין לרכוש תכשיטים עוד לפני שרכשתם שמלה כי אין בכך כל תועלת.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034