היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

שמלות כלה קצרות

ישנם לא מעט ארגונים לקראת אירוע החתונה, אך נדמה כי ישנה משימה אחת שבה מושקעת מלוא תשומת הלב: החיפוש אחר השמלה. שמלת כלה, עבור כל אישה, הינה שמלה שהסיפור שלה מתחיל עוד בילדות, עם החלום להיות נסיכה קסומה. כעת, עם הסטטוס החדש שלך – מאורסת, גם את יכולה להגשים את חלום הנסיכות שלך עם השמלה שתמיד חלמת עליה. בסטודיו של שלומית אזרד תוכלי להתרשם מקולקצייה מגוונת מאד, הכוללת בין היתר גם שמלות כלה קצרות. שמלות קצרות יכולות להתאים לכל אופי של אירוע!

 

שמלות כלה 2015

 

סביר מאד כי לפני עשרים שנה או אפילו עשר שנים, שמלות כלה קצרות היו יכולות להיות טאבו. כיום, משתקפת מגמה אחרת לגמרי המבוססת על עיקרון אחד ויחיד: כל כלה ומה שמתאים לה. הכוח הנשי בא לידי ביטוי ביכולת של כל כלה לבחור את השמלה המתאימה לה ביותר – החל מהגזרה החביבה עליה, דרך צבע השמלה שכבר אינו חייב להיות לבן ועד אורך השמלה. במרבית המקרים, התמונה הראשונה שעולה לכלות לראש היא של שמלה עם חצאית ארוכה מאד, זאת מאחר ונוצר מעין סטנדרט שמרבית הכלות בטוחות כי צריך להיצמד אליו. כיום, גם אתן יכולות ליהנות משמלה המותאמת אליכן – שמלת כלה קצרה.

 

השמלות הקצרות לא מייחדות אותך רק באמצעות נראות מיוחדת ולא שגרתית, אלא שמדובר גם על מניפת יתרונות רחבה שמאפשרת לך ליהנות אפילו יותר מהאירוע שלך, כשבראשה - הנוחות. שמלה קצרה מאפשרת לך לחוש משוחררת יותר, נינוחה יותר ואת בעיקר לא מוגבלת בתנועה. בהנחה ומדובר באירועי קיץ – כאלו הנערכים בצהריים או בערב, הרי שזוהי השמלה האידיאלית עבורך איתה תוכלי להתעמת אל מול מזג האוויר הישראלי.

 

 

הפתרון המושלם לאירועי הצהריים

 

השמלות הקצרות המון פעמים משודכות לכלות שרוצות להפגין תעוזה, ייחודיות וחשיבה מקורית יותר. שמלות הכלה הן שמלות שרואים בכל יום, מספר פעמים ביום: החל מסצינות בסרטים וסדרות, דרך תמונות ברשתות החברתיות ועד במקרים בהם את נוכחת פיסית באירוע חתונה. המשותף כמעט לכל השמלות הוא אורך השמלה שהינו כאמור ארוך. השמלות כלה הקצרות הן שמלות שלא מעניקות אך רק יתרון בכל הקשור לנראות, אלא שמדובר גם על יתרון פונקציונאלי: אם את חוגגת את האירוע שלך כאירוע צהריים בקיץ, הדבר האחרון שתרצי הוא לסבול מחום. אורך השמלה מאפשר לך ליהנות מנוחות מירבית באירוע של חייך.

 

 

שמלות כלה קצרות – גם באירועי החורף

 

חשוב לדעת כי השמלות הקצרות לא מתאימות אך ורק לאירועי הקיץ. אכן, הקישור של פריט קצר עם העונה החמה הינו טבעי יותר, אך גם באירועים הנחגגים בסתיו, באביב ואפילו בחורף, ניתן לבחור בשמלת כלה קצרה. החורף הישראלי אינו חורף קשה או ארוך, וחשוב לזכור כי בכל מקרה הכלה והחתן מוצאים עצמם מזיעים בשלב מסוים בשלב רחבת הריקודים. על כן, דעי גם את כי תוכלי להקל את עומסי החום עם שמלת הכלה שלך. תחילה, תוכלי להופיע בשלב קבלת הפנים והחופה עם שמלה ארוכה, ואילו בשלב רחבת הריקודים תוכלי להחליף לשמלה קצרה שתחשוף את רגלייך וגם תאפשר לך לרקוד את אהבתך בנוחות חסרת פשרות.

שמלות כלה 2017 

 

מדוע השמלות הקצרות מושכות יותר תשומת לב?

 

ככלה, לא משנה כלל מה תלבשי – הרי שתשומת הלב תהיה בעיקר עליך .יחד עם זאת, נדמה כי השמלות הקצרות עדיין מושכות תשומת לב רבה יותר וכך גם מניפת המחמאות המוענקת לכלות הלובשות קצר. הסיבה לכך פשוטה: ישנו סטנדרט שהתעצב על פני המון שנים, כאשר מצופה מהכלות ללבוש שמלות ארוכות. עד לפני מספר שנים לא היה ניתן לראות כלות הלובשות שמלות כלה קצרות, אך ככל שעברו השנים וגם ידועניות שונות החלו להופיע עם שמלות שכאלו, קיבלו השמלות הקצרות מעמד של כבוד והן נמצאות כיום מאד מבוקשות.

 

 

שמלה קצרה יכולה להיות אלגנטית

 

המון כלות מוצאות עצמן בקונפליקט: מצד אחד השמלה הקצרה מוצאת חן בעייניהן והן היו שמחות ללבוש אותה, אך מהצד השני הן חוששות כי השמלה אינה מספיק ייצוגית, מכובדת ורשמית. כדאי מאד לשבור את המיתוס ולזכור כי שמלת הכלה הינה שמלה שחייבת לייצג את משאלותיך בלבד. הטעות הגדולה ביותר שיהיה ניתן לעשות בהפקת האירוע שלך ובדגש על בחירת השמלה, הוא לבסס את הבחירות על פי מה שמצפים ממך ולא על פי פעימות לבך. חשוב לזכור כי אורך השמלה יכול להשתנות בהתאם לרצונותיך, כך שהמילה "קצר" משתנה בהתאם לאורך שתרצי ליצור. חצאית קצרה יותר מעניקה טון מעט שובב יותר, צעיר יותר, מודרני וחצוף.

 

 

למי מתאימות שמלות כלה קצרות?

 

המון כלות מעידות כי הן רוצות לנסות שמלות כלה קצרות, אך לאחר המדידות הן מגלות כי היו מעדיפות חצאית ארוכה, וכך להפך. על כן, כדאי למדוד את השמלות לפני שמגיעים להחלטה הסופית. לרוב, יהיו אלו הכלות שרוצות לשבור את המוסכמות, ולהופיע באירוע החתונה עם שמלה המתכתבת יותר עם מונחים של אופנה, טרנדים ובירות אופנה גדולות ופחות עם רשמיות וטקס נוסטלגי. שלומית אזרד והצוות המסור מצפים לך לבחינה של דגמים ומדידות עד שתמצאי את השמלה האחת שלך.

 

כשם שישנם עשרות דגמים של שמלות ארוכות, כך בדיוק גם עם השמלות הקצרות. ישנן שמלות עם חצאית צמודה יותר, וישנן חצאיות שמה שמאפיין אותן הוא הנפח. כשאת בוחרת בשמלה קצרה, חשוב מאד לקחת בחשבון את כל שלבי האירוע ולנסות להבין עד כמה תרגישי בנוח בשלב קבלת הפנים, טקס החופה ושלב רחבת הריקודים. מטבע הדברים, ריקודים עם חצאית מיני צמודה יכולים להיות מעט מאתגרים, כך שכדאי לשקול אפשרות להחלפת השמלה לאחר שלב קבלת הפנים והחופה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034