היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

שמלת כלה פשוטה

שמלת כלה הייתה מאז ומעולם שמלה שבמידה רבה היא גם התגשמות חלום. טקס האהבה המסמל את שיא הרומנטיקה ואת שיאה של האהבה, מזוהה בעיקר עם שמלות הכלה – מאז ומתמיד. בבוטיק השמלות של שלומית אזרד, ממתינים לך שלל דגמים ועיצובים בהתאמה אישית מלאה אליך. בין השמלות המעוצבות, הטרנדיות והמיוחדות יותר, תוכלי למצוא גם שמלת כלה פשוטה שתהפוך אותך לכלה שתמיד רצית להיות. שמלות כלה בעיצוב פשוט יכולות להגיע בשלל דגמים ועל פי קווים עיצוביים מאפיינים אחרים. לפניך, כל מה שחשוב לדעת על שמלות הכלה הפשוטות:

 

שמלות כלה 2013 ×©×ž×œ×•×ª כלה 2014 ×©×ž×œ×•×ª כלה 2017

 

 

הקו הקלאסי של שמלת כלה

 

שמלות פשוטות נקשרות גם עם השמלות בקו הקלאסי. כיום, ניתן לראות איך יותר ויותר כלות בוחרות ללבוש שמלות פשוטות יותר וקלאסיות יותר, תוך שהן רוצות לקדש את הגזרות הנייטרליות יותר ולזנוח את הקווים העיצוביים הגרנדיוזיים. חשוב להבין כי לכל כלה ישנן ציפיות אחרות ומטרות אחרות, כך שאין כזה דבר שמלה מומלצת או מומלצת פחות – אלא יש את השמלה המתאימה ביותר לך. בעת שאת בוחרת בדגם קלאסי פשוט – את לא יכולה להפסיד, אלא רק לנצח. הדגמים הקלאסיים מבוססים על אלמנט של על זמניות – כך ששמלה זו הייתה יכולה להיות רלוונטית גם לאירוע שנחגג לפני עשרים שנים, לפני עשור וגם בעוד עשר שנים.

 

אולי בעבר המון כלות חיפשו אחר השמלה הגרנדיוזית ביותר ובעלת כמה שיותר שכבות, אך המגמה כיום היא לדבוק כמה שיותר בפשוט וליצור התכתבות בין השמלה ובין האופי של האירוע: שמלה המסמלת טוהר, עדינות והתחלה חדשה. השמלות הפשוטות מגלמות בתוכן את התחכום הגדול ביותר, ובמידה רבה הן שמות אותך – הכלה, במרכז. השמלות הפשוטות מתאימות לכלות המתחתנות בקיץ בגן אירועים וגם לכלות החורפיות המתחתנות במתחמי אירועים סגורים.

 

 

שמלת כלה פשוטה וצנועה

 

ישנן כלות שעבורן שמלת הכלה צריכה להיצמד לטרנדים אופנתיים המוכתבים על ידי הבירות הגדולות בעולם. מנגד, גם ישנן הכלות המחפשות שמלות בקו צנוע יותר, סולידי יותר ואלגנטי יותר, ולא תמיד בעקבות שיקולים של אורח חיים מסורתי. כדאי לדעת כי לא כל שמלה חייבת לכלול מחשוף, וישנן שמלות צנועות שמייצרות תוצרים מרהיבים. הצבע הלבן השלט בשמלות הוא זה המכתיב את הטון הכללי, כאשר עיצוב השמלה וגזרתה מותאמים לאופי שלך, לאופי האירוע ולשמלה שתמיד רצית ללבוש ביום החג שלך.

 

 

האם שמלה פשוטה הינה שמלה פחות מעוצבת?

 

לא בהכרח. המון פעמים ישנה נטייה לחשוב כי השמלות הפשוטות נטולות כל אלמנט עיצובי. חשוב להבין כי המילה "פשוט" מתארת בעיקר את גזרת השמלה, כך שלרוב מדובר על גזרות קלאסיות ופשוטות יותר. המשמעות היא שגם בשמלות פשוטות ניתן לראות אלמנטים עיצוביים מרשימים – החל מקריסטלים, דרך תחרות ועד פנינים. הדרך הטובה ביותר להגיע אל השמלה המושלמת ביותר היא עם הגדרת ואיפיון השמלה הנדרשת, ורק לאחר מכן להיחשף אל דגמים שונים שיכולים להתאים לדרישה. שלומית אזרד והצוות המסור ישמחו להיות לצידך לאורך כל הדרך – משלב בחינת הדגמים ועד המדידות האחרונות.

 

 

איך אדע אם שמלת כלה פשוט מתאימה לי?

 

לא מעטות הנשים שהמון פעמים רוכשות פריטי לבוש מבלי למדוד אותם: הן נדלקות על פריט, מניחות אותו על הגוף ועושות דרכן אל הקופה. במקרה זה, של שמלות כלה בעיצוב פשוט, אין קיצורי דרך. על מנת לדעת אם שמלה מתאימה לך יותר או פחות, עליך להגיע למדידות שיתואמו עם מעצבת השמלה שלך מבעוד מועד. חשוב להבין כי המון פעמים המדידה הראשונה לא משקפת את הנראות הסופית – גם בגלל שינויים שצריך לעשות על השמלה בעצמה, וגם מבחינת התאמת המידה האידיאלית אליך. ההמלצה היא למדוד מספר שמלות, ולבסוף להגיע אל הדגם החביב עליך ביותר.

 

 

שמלות כלה פשוטות  בקולקציית 2018

 

המון כלות רוצות לרכוש שמלת כלה שהינה נמכרת תחת הקולקצייה החדשה. יחד עם זאת, המון כלות סבורות כי השמלות הפשוטות הינן שמלות קבועות שממשיכות אל קולקציה נוספת שנה אחר שנה. חשוב לדעת כי מדובר על מיתוס, וגם לשמלות הפשוטות ישנה קולקציה חדשה שתוכלי לרכוש ממנה. בכל שנה מחדש משקיעה שלומית אזרד מאמצים רבים להנגיש דגמים חדשים ומרגשים המבוססים על קו אלגנטי, סולידי ופשוט יותר – זאת לטובת הכלות המחפשות שמלה צנועה יותר וקלאסית יותר.

 

 

שמלה כלה פשוטה: גם מתוך שיקול כלכלי

 

בנוסף, המון פעמים השמלות הפשוטות הינן זולות יותר. ישנן כלות שלא רוצות להתפשר על טיב ואיכות החומרים של השמלה, כמו גם על עבודה עם מעצבת מוכשרת ובעלת שם ומוניטין. במידה ואתן מחזיקות בתקציב רכישה מעט צנוע יותר, דעו כי תוכלו להתמקד על סקטור של שמלות כלה פשוטות, זאת מאחר ולא אחת הן זולות יותר בהשואה לשמלות האחרות. מאחר ומדובר על שמלות בקווים נייטרלים, ישנם מצבים בהם נעשה שימוש בפחות בד ואלמנטים קישוטיים אחרים – מה שמוזיל את התוצר הסופי והופך אותו לנגיש ליותר כלות.

 

אהבה של פעם בחיים עם שמלה של פעם בחיים

 

מה חשוב שתקחי איתך לדרך? זיכרי כי אירוע החתונה הוא אירוע שחיכית לו חיים שלמים, והוא בעיקר אירוע שלא הולך לחזור שוב. שמלת הכלה הינה שמלה ייחודית – כזו שתלבשי פעם אחת בחיים. ההמלצה החמה ביותר היא ללכת אחרי לבך – תני לו להוביל אותך בבחירת השמלה המושלמת ביותר לך. ישנם עשרות דגמים שכל אחד מהם יכול להיות פוטנציאל עבורך, אך רק שמלה אחת תלווה אותך ביומך הגדול – אירוע החתונה. בסיוע שלומית אזרד והצוות המסור, תוכלי למצוא את הגזרה המחמיאה לך ביותר, הצבע המאיר אותך ביותר והדגם ההולם יותר מכולם את חלום השמלה שלך.

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034