היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

איך תבחרו שמלת ערב לא פחות ממהממת?

כאשר בוחרים שמלות ערב יש מספר פרמטרים שחשוב לשים עליהם דגש על מנת למצוא את השמלה הנכונה שתתאים לגופך. בעת בחירת השמלה יש לשים לב לסגנונות אשר מתאימים לגופך, לצבע הנכון שיאיר את פניך ולסוג הבד. כמו כן, יש לשים דגש על סוג האירוע והקרבה שלך אל המארחים. אירוע של אנשים קרובים מאוד כמו אחות או אח יצריך שמלה מפוארת יותר מאשר אירוע חתונה של חברה. 

בחירת צבע השמלה

בכל נושאי העיצוב של שמלות ערב, ידוע כי צבע הוא פרמטר חשוב מאוד. יש צבעים אשר מתאימים יותר לחורף ויש כאלו לקיץ. יש צבעים לחתונת צהריים ויש כאלו לחתונת ערב. צבעים עמוקים, כהים וחזקים יתאימו יותר לערב ולחורף. צבעים בהירים וצבעי פסטל יתאימו לאירוע קיץ ואירוע צהריים. כמו כן, יש להתאים את הצבע אל גוון העור שלכם ולדאוג שהצבע מאיר את הפנים שלכם. היעזרו במעצבים בחנות, מדדו מספר שמלות ערב בצבעים שונים. גם אם אתן חושבות שצבע מסוים לא יתאים לכן, נסו אותו ואולי תופתעו. שימו לב, הרבה נשים הולכות אוטומטית לצבע השחור. נכון זה צבע שתמיד מנצח ומתאים, אך זכרו שאם בא לכן משהו קצת יותר מפתיע וססגוני, צבע בהחלט יכול להיות בחירה נהדרת אם עושים זאת נכון. 

שמלות ערב ארוכות או קצרות?

זהו גם פרמטר חשוב מאוד בבחירת שמלות ערב. שמלות ארוכות הן מרשימות לערב, אך כיום יש גם שמלות קצרות יפות ונהדרות. אם יש לך רגליים ארוכות, כאלה שכיף לחשוף, את בהחלט יכולה ללכת על שמלת ערב קצרה. אם בא לך משהו רשמי יותר לכי על הארוכה. בכל מקרה בשתי האפשרויות יש המון עיצובים נהדרים ויפים.

בחירת שמלות ערב על פי סגנון גוף

סגנון גוף בהחלט משפיע על איך השמלה יושבת על הגוף שלכן. כל אחת יודעת מה הדברים הכי יפים בגופה שהיא הייתה רוצה להבליט. שם צריך להיות הדגש בבחירת השמלה. נשים עם חזה שופע ובטן מלאה, ישימו את הדגש על שמלה שמבליטה את החזה. נשים עם מבנה גוף ישר יחפשו שמלות ערב אשר יוצרות קו מותניים. בזה ללא ספק אם יכולים להיעזר במעצבים אשר מכירים היטב מספר סגנונות גוף שונים וידעו לתת לכם למדוד את השמלות המתאימות למבנה הגוף שלכן. 

בחירת סוג הבד של השמלה

סוג בד משפיע מאוד על מראה השמלה. בדים רכים, נשפכים ייצרו שמלה זורמת ונופלת על הגוף, בדים חזקים וטיפ יותר נוקשים ייצרו שמלה בסגנון מנופח ובדי תחרה יצרו שמלות ערב צמודות יותר לגוף. בכל מקרה בבחירת הבד של השמלה עלינו להרגיש נוח ונעים בתוכה. בסופו של דבר אנו מחפשות ללכת לאירוע כשנוח לנו. במהלך הערב סביר שתרקדו ותרצו שהשמלה תהיה נוחה גם בחלק הזה של הערב. לכן מדדו את השמלות והרגישו גם שסוג הבד נוח לכן.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034