היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

איך תבחרי את סגנון שמלת הכלה או הערב שתחמיא לך?

כל אישה, לפחות פעם אחת בחיים תזדקק לשמלה מיוחדת לכבוד ערב או לכבוד חתונתה. אין זה משנה אם מדובר בשמלת כלה או שמלת ערב, בשתיהן תצטרכו להתאים את הגזרה לסגנון הגוף. אז איך תעשו זאת נכון? במאמר זה ניתן לכם מספר טיפים אשר יעזרו לכם לבחור בגזרה הנכונה.

בחירת שמלה עבור נשים נמוכות

נשים נמוכות רוצות להיראות יותר ארוכות כאשר הן לובשות שמלות ערב או שמלות כלה. מלבד הנעליים שיתנו להן מעט גובה, הן צריכות שמלות כלה או שמלת ערב אשר תיצור אשליה של אורך. שני הטיפים החזקים ביותר עבור נשים נמוכות הם לבחור בשמלות אשר יש להם מפתח וי בחזה וכאלה שחושפות רגליים. אז מי שהתברכה ברגליים יפות וצוואר עדין, בהחלט תוכל לעשות זאת בקלות. שני טיפים אלו יוצרים אשליה של מראה גבעולי מוארך עבור נשים נמוכות.

בחירת שמלות ערב עבור נשים עם אגן שופע

מבנה גוף הכולל אגן שופע הוא מבנה נשי במיוחד, מושך ויפה. בעניין זה יש שתי אסכולות, אותן נשים שמרגישות סקסיות עם מבנה זה והן ירצו להבליט אותו ונשים אשר היו מעוניינות מעט להקטין את רוחב האגן. שתי האסכולות מקובלות ותלויות כמובן בהרגשת האישית של האישה. עבור אותן הנשים שמעוניינות להסתיר מעט מהאגן, מומלץ לבקש למדוד שמלות בגזרת A אשר מטשטשות את האזור. נשים שחוגגות את הנשיות שלהן ומעוניינות להבליט את האזור, יכולות ללכת על שמלות ערב צמודות באזור המותן ומעט מן הירכיים ולאט לאט נפתחות ככל שיורדים למטה.

בחירת שמלות כלה עבור נשים שרוצות להסתיר את אזור הידיים

אזור הידיים הוא לעיתים אזור מעט בעייתי. נשים רבות סובלות מהידלדלות של העור והמראה לא תמיד מחמיא. מי שאזור זה מפריע לה והייתה רוצה להסתיר אותו, תוכל להנות משמלות כלה יפיפיות אשר משלבות מפתח חזה יפה ובד שיפון זורם על אזור זה. זהו טרנד חזק בשנתיים האחרונות וניתן לראות אותו בשמלות ערב רבות.

בחירת שמלות ערב אשר מסתירות את אזור הבטן

בטן בולטת אצל נשים היא לעיתים משהו שנשים רבות רוצות להסתיר. הדרך להסתיר בטן בולטת יכולה להיעשות בשתי דרכים: דרך אחת היא למדוד שמלות ערב אשר קו המותן שלהן הוא גבוה וצמוד וממנו הן נופלות בצורה רכה על הגוף. דרך נוספת למדוד שמלות כלה אשר יש בהן כיווצים באזור הבטן והם מטשטשים את הבטן הבולטת.

 

המאמר נכתב באדיבות www.shlomitazrad.co.il

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034