היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

בחירת שמלת ערב לאירוע מיוחד

כאשר בוחרים שמלות ערב חשוב מאוד לשים לב שאנו בוחרים שמלה אשר הסגנון שלה יתאים למידת הקירבה שלנו למארגני האירוע ושסגנון השמלה יתאים לנו ולאישיות שלנו. אם כלת השמחה היא אחותנו לרוב נבחר שמלה מפוארת יותר, אך אם זהו אירוע של מכר רחוק, סביר יותר שנבחר בשמלת ערב מעודנת יותר. במאמר זה אנו ניתן לכם מספר טיפים לקנית שמלות ערב בהתאמה לכל אירוע ערב שיש לכן.

אירוע צהריים או אירוע ערב

שמלות ערב בסגנונן יכולות להגיע במגוון עצום של עיצובים, אך חשוב מאוד לקנות שמלת ערב אשר מתאימה לאירוע עצמו. שמלות ערב לאירוע בערב לרוב יהיו מפוארות יותר ונוצצות יותר, צבע הבד יכול להיות נועז יותר ומשלב גוונים זוהרים. באירוע צהריים ההמלצה היא ללכת על משהו יותר סולידי וקלאסי, בדים יותר רכים וצבעים יותר בהירים. 

שמלה זולה או שמלה יקרה

בנושא של מחיר שמלות ערב ניתן לראות אפשרויות רבות. יש אפשרות ללכת לתופרת אשר אינה מתפשרת על איכות הבד. אלו שמלות שסביר שיהיו יקרות מאוד. ניתן ללכת גם על האפשרות של שמלה שנקנית מחנות ואז המחירים יהיו סבירים יותר כי לא מדובר בתפירה אישית. ואם החלטתן לקנות שמלות ערב באינטרנט חשוב לשים לב שמחיר השמלה לא זול מידי. מחיר זול מידי צריך להדליק לכם נורה אדומה כי סביר להניח שאיכות הבד ירודה וכך גם תיראה שמלה. לא חייב לקנות שמלה באלפי שקלים, אך גם לא מומלץ לקנות שמלה זולה מאוד. 

שמלה קצרה או שמלה ארוכה

בעניין זה אין חוקים, שמלות ערב יכולות להגיע בשתי האפשרויות. גם שמלה ארוכה וגם שמלה קצרה יכולות להיות קלאסיות ומתאימות לערב. לרוב שמלות קצרות יהיו קלילות יותר ומתאימות לכל אירוע שהוא לא בקירבה ראשונית. אם האירוע הוא של מישהי קרובה מהמשפחה, ללא ספק שמלה ארוכה תהיה נהדרת עבורכם. חשוב ציין שבשתי האפשרויות ניתן למצוא שמלות מהודרות יותר ומהודרות פחות כך שניתן להתאים גם שמלה קצרה לערב וגם לצהריים וגם שמלה ארוכה. 

שמלה בגוון שחור או בגוון צבעוני

שמלות ערב בגוון שחור הן תמיד קלאסיות מאוד, יתאימו בכל מצב ובכל מקרה. אך אם אנו בוחרים שמלה בגוון אחר כדאי מאוד להתאים אותה לגוון העור שלנו. צבעים בהירים יתאימו לגוון עור כהה. צבעים כהים יתאימו לגוון עור בהיר. כמו כן, צבעים נועזים וחזקים יתאימו מאוד לערב ואילו צבעים עדינים בגוונים קייציים יתאימו לרוב לאירוע צהריים. ואם אתם לא בטוחים, לכו על בטוח וקנו שמלה שחורה קלאסית אשר מתאימה לכל אירוע, לכל אחת ובכל זמן. מקסימום תקשטו את עצמכן באקססוריז.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034