היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

כל השאלות שתשאלי לפני בחירת שמלת הכלה

תוכלי להתפשר על לא מעט דברים לקראת אירוע החתונה שלך. יחד עם זאת, אם ישנו דבר שאף כלה לא מוכנה להתפשר עליו הוא על שמלת הכלה. מאחר ומדובר על שמלה של פעם בחיים, המון כלות תוהות מהי הדרך הנכונה והמומלצת ביותר לחפש ולמצוא את השמלה של חייהן. התשובה? באמצעות שאלות מנחות שתשאלי את עצמך. כל מענה על שאלה למעשה ימקד אותך על דגמים מסוימים וכך יקרב אותך הכי קרוב שרק אפשר אל השמלה האחת שלך.

 

1. אירוע צהריים או אירוע ערב?

בעוד שמלות הכלה המיועדות לאירועי הערב הן מעין שמלות ערב מפוארות ומיוחדות, דווקא השמלות של הכלות המתחתנות באירועי הצהריים הינן מעט שונות. כלה שמתחנת בערב צריכה להתפקס על דגמים רשמיים יותר, מעוצבים יותר וכאלו ההולמים יותר את שעות הערב. מנגד, הכלות שבוחרות בחתונת הצהריים מראש בוחרות באירוע בגוון מעט יותר קליל, הרבה יותר בוטיקי וכזה ששם את הדגש על אינטימיות. על כן, שאלי את עצמך מהו האופי של האירוע שלך ובהתאם יהיה ניתן לשדך גם את השמלה.

 

2. אופי האירוע: מודרני או בניחוח נוסטלגי?

אופי האירוע לא נקבע אך ורק על פי השעה ביום בו הוא נערך, אלא גם על פי הבחירות שאת ובן זוגך תעשו לאורך ההפקה. ישנם אירועים הנחגגים בקו מודרני יותר, בעוד ישנם אירועים שמראש מופקים במחשבה על נוסטלגיה וניחוח וינטאז'. בבוטיק השמלות של שלומית אזרד תוכלי להתרשם גם מדגמים מודרנים, אך גם מדגמים קלאסים ועל זמניים המאימים גם לאירועים הנחגגים בקו מעט יותר נוסטלגי. התאימי את שמלת הכלה שלך לאופי האירוע!

 

3. צבע השמלה: לבן או פנינה?

ישנן הכלות שברור להן כשמש ששמלת הכלה שלהן תהיה שמלה לבנה, בעוד ישנן כלות שמגיעות עם ראש פתוח אל בוטיק השמלות. אם בעבר שמלות הכלה היו מוצעות אך ורק בצבע הלבן, הרי שבהדרגה, לאורך 20 השנים האחרונות, ניתן לראות איך הצבע הלבן מפנה את הפודיום גם לצבעים אחרים. אז אולי שמלת כלה בצבע אדום לא תמצאי, אך בהחלט ישנן שמלות בצבעי פנינה, ניוד ואייבורי שיכולות להתאים ליום בו את רוצה לשדר טוהר, תקווה והתחלה חדשה.

 

4. הגזרה המועדפת – מה מחמיא לך יותר מכל?

כמעט כל אישה מודעת היטב לגזרות המחמיאות לה. ישנן נשים שמעדיפות גזרות משוחררות יותר, בעוד ישנן הנשים שמעדיפות שמלה כמה שיותר צמודה עם מחשוף רחב יותר. הגדרת גזרת השמלה היא אחד השלבים המשמעותיים ביותר בדרך אל שמלת הכלה, כאשר מדובר גם לא אחת על השלב הארוך והמורכב ביותר. כל עוד את יודעת איזו גזרה מחמיאה לך, הציגי אותה בפני המעצבת. במידה ולא, נסי כמה גזרות שונות ובהחלטה משותפת עם המעצבת החליטי על איזו גזרה את הולכת.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034