היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

שמלות ערב לחתונה

הפקת אירוע החתונה היא ההפקה הגדולה ביותר שכל זוג יעבור בחייו. בעוד הגברים קצת יותר קולים, נדמה כי הנשים הן אלו המקפידות על הפקה מוקפדת ומדוייקת, בעיקר בכל הקשור למסע חיפוש שמלת הכלה. כמה זמן לפני האירוע יש להתחיל את החיפוש אחר השמלה? כמה שיותר מהר. ומה באשר למציאת שמלות ערב לחתונה לקרובות שלך? גם הן לא בדיוק צריכות לחכות לרגע האחרון...

 

 

עונת האירוע תשפיע על בחירת שמלת ערב לחתונה

 

על מנת שאכן תוכלי להתחיל במסע החיפושים אחר שמלת הכלה שתמיד חלמת עליה, הרי שראשית חשוב לסגור תאריך עם מתחם האירועים. הסיבה? עונת האירוע משפיעה באופן ישיר על השמלה שלך. בעוד השמלות של אירועי החורף עבות יותר וכוללות לא אחת כמה שכבות, הרי שבקיץ המגמה היא לדבוק בשכבה דקה הרבה יותר המתאימה למזג האוויר הקייצי בישראל. המלצה זו רלוונטית גם לאחיות, לחברות ולאמא המחפשות שמלות ערב לחתונה – התאימו את השמלה לעונה.

 

 

יש לך תקציב לשמלת ערב

פרמטר נוסף שחשוב להשקיע בו תשומת לב הוא התקציב שיש לאירוע. כל מסע של הפקת חתונה מתחיל עם הגדרת תקציב, ולא במקרה. כל ספק שאת ובן זוגך תעבדו איתו בחתונה שלכם יעלה לכם כסף, כאשר גם מעצבות השמלה ומעצבי החליפה נכללים כספקים שיש לקחת אותם בחשבון. לאחר הגדרת התקציב, נסי להבין איזה נתח ממנו מוקדש לשמלת הכלה. רק לאחר הגדרת התקציב, תוכלי לצאת למסע החיפושים שיאפשר לך לסנן דגמים של שמלות שאינם רלוונטים תקציבית – כך שהחיפוש גם יעיל יותר.

 

 

שמלת ערב לחתונה ברגע האחרון

 

המון פעמים נשאלת השאלה על ידי כלות ועל ידי הקרובות אליהן האם ניתן לחפש שמלת כלה וגם שמלות ערב לחתונה בדקה ה-90. מה זו שמלה בדקה ה-90? שמלה הנרכשת לערך כחודש לפני האירוע. חשוב מאד לזכור שאירוע החתונה הוא אירוע של פעם בחיים, כך שחשוב להערך מספיק זמן מראש על מנת להבטיח שלמות בכל אלמנט בו. חיפוש שמלה ברגע האחרון מבוסס על חיפוש בלחץ של זמנים, שלעתים מביא לכך שהבחירה הסופית אינה מה שבאמת חיפשת תחילה.

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034