היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

5 האירועים ללבוש בהם שמלת ערב

 

ישנם אירועים פרטיים ועסקיים שאת משקיעה לכבודם בהופעה שלך, אך ישנם אירועים שאת רוצה להשקיע בהם קצת יותר. הדרך לעשות זאת? עם שמלת ערב ייחודית מבוטיק של מעצבת בעלת שם. באילו אירועים כדאי להשקיע בשמלת ערב שתעניק לך מניפה עשירה של מחמאות?

 

1.כשאת השושבינה של חברתך הטובה

נדמה כי אם ישנו אירוע המזוהה יותר מכל האירועים האחרים עם שמלות הערב הוא אירוע החתונה. למרות שהשמלה המרכזית היא שמלת הכלה, עדיין ישנן שמלות נוספות שמושכות את תשומת לב האורחים: השמלות של השושבינות. לרוב, מדובר על שמלה זהה לכל השושבינות – גם מבחינת הגזרה וגם מבחינת הצבע. כל עוד את עתידה ללוות את החברה הטובה ביותר שלך ביום המרגש שלה, יהיה כדאי לבחור שמלת ערב מבוטיק שמלות נחשב.

 

2.הסטטוס שלך כאמא של הכלה מחייב

באירוע החתונה לא רק המלוות של הכלה משקיעות עם שמלות ערב, אלא גם האמא של הכלה. המון אמהות מעידות כי הן מתחתנות פעמיים בחייהן: גם באירוע החתונה הפרטי שלהן, וגם פעם נוספת בעת שהבת שלהן מתחתנת. אכן, האירוע של הבת הוא אכן מרגש, לעתים אף יותר מהאירוע הפרטי שכל אם חגגה והתקדשה בו. אם הבת שלך התארסה ואת רוצה להשקיע בהופעה שלך, שמלת ערב היא הדרך שלך להיות בלתי נשכחת באירוע המרגש.

 

3.אירוע עסקי-רשמי? שמלת ערב מרשימה

ענף האירועים העסקיים הינו ענף בפני עצמו הכולל בתוכו אירועים כמו אירועי חברה, אירועי גיבוש, כנסים, תערוכות והרמות כוסית. אם את בת זוגו של איש עסקים מצליח או שאת אשת העסקים או היזמית המתארחת באירוע עסקי חשוב, כדאי מאד להגיע עם שמלת ערב. ההופעה משפיעה על הנראות הכללית, והיא גם מייצבת אותך בסטטוס מכובד, יוקרתי ורשמי גם יחד. חשוב ליצור תחימה בין ההופעה הקבועה המלווה אותך בשגרה עם כל יום עבודה, ובין המלתחה איתה תגיעי אל אירוע מכובד.

 

4.שמלות לכל בנות המשפחה לאירוע המצווה

בנוסף, אירועי המצווה נחגגים גם הם כאירועים גדולים. גיל 13 על פי המסורת היהודית הינו גיל משמעותי מאד בחייהם של הילדים היהודיים. לכן, המון משפחות בוחרות לחגוג את האירוע במתחמי אירועים גדולים באירועים נוצצים. כל בנות המשפחה – האם והאחיות, בוחרות ללבוש שמלת ערב ייחודית ובצדק. מדובר על אירוע משפחתי בו ההתרגשות הינה נחלתם של כל בני המשפחה, והופעה שכזו אכן מוצדקת.

 

5.יום ההולדת שלך כאירוע של השנה

ולעתים, האירוע החשוב ביותר המצדיק לבישת שמלת ערב מפוארת ומהודרת הוא יום ההולדת שלך. את חוגגת באירוע קוקטייל, בבר טרנדי או במסעדה יוקרתית ורוצה להרגיש נסיכה לערב אחד? יום ההולדת שלך הוא יום החג הפרטי שלך, בו את מקבלת תשומת לב מחבקת ומפרגנת מכל הסובבים אותך. השקיעי בשמלה יוצאת דופן שלא תשאיר ספק כי את בעלת האירוע.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034