היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

חליפות חתן, שמלות כלה – לבחור את המעצבים הנכונים

כמו לא מעט דברים שקשורים לארגון חתונה, במובן מסוים זה חלק חד פעמי, כלומר, אחרי שעושים את הבחירה, ומחליטים ללכת על מעצב מסוים, אז אי אפשר לחזור אחורה, אי אפשר לשנות את ההחלטה אלא אם מוכנים להשקיע עוד כסף ולבצע עוד הוצאה. דבר שמרבית הזוגות לא בהכרח יוכלו לעמוד בה, בוודאי לא באופן לא צפוי, ובוודאי שלא ישמחו לעשות.

נשים שמחפשות מעצבת לשמלת כלה, נוטות לבצע עבודת מחקר מעמיקה בתחום ולא במקרה. הרי כל אישה שמעוניינת לרכוש שמלת כלה, רוצה שהיא תהיה הכי יפה, הכי מיוחדת והכי מקורית, ויחד עם זאת, היא רוצה שמלה שיהיה לה נוח ללבוש במהלך כל האירוע ולא משהו שיפריע לה בזמן הטקס או בחלקים אחרים של האירוע.

גברים שמחפשים מעצב חליפות חתן, מחפשים אולי פחות את הייחודיות, אך כן מעוניינים שהחליפה תהיה איכותית, תיראה עליהם טוב, שיהיה להם נוח ללבוש אותה, חליפה שתגרום להם להרגיש מיוחדים, גם אם לא מדובר בחליפה יוצאת דופן. זאת למרות שיש לא מעט בחורים שמעדיפים לרכוש היום חליפות בצבעים לא בהכרח סטנדרטים או בגזרה מעט שונה ממה שאנחנו רגילים לראות.

לפני שנסביר כיצד בוחרים בצורה נכונה מעצבת לשמלה כלה או מעצב עבור חליפות חתן, צריך להדגיש, רצוי מאוד להתחיל בתהליך החיפוש כמה שיותר מוקדם, לא לחכות עם זה לרגע האחרון, ולבחון אופציות שונות ולא להינעל על אופציה אחת ספציפית מהתחלה, אלא להיות יותר פתוחים, גמישים, תמיד אפשר למצוא הפתעות שונות.

כיצד עושים את הבחירה הנכונה ?

בשלב הראשון רצוי לאסוף שמות של מעצבות ומעצבים, לראות מה כל אחד מציע, לראות דוגמאות שונות, רצוי מאוד לקבל המלצות של חברות, לא רק לגבי דוגמאות עיצוב אלא גם לגבי סגנון עבודה, איכות, יחס, עמידה בלוח זמנים, כימיה אישית וכמובן עלויות.

בשלב השני, יש לבחור מתוך הרשימה מספר שמות שנשמעים יותר מעניינים ומיוחדים מאחרים, ולהיפגש איתם. אז אפשר לראות מה בדיוק כל אחד מהם מציע, אפשר להסתכל על קטלוגים, לבחון מה מתאים, מה נראה אופנתי, מה נראה מקורי, והכי חשוב, מה נראה עלייך טוב.

בשלב השלישי, צריך להגיע להחלטה. היא תתקבל הן על פי סוג השמלה והאיכות שלה, אך גם על פי הצעת המחיר שהמעצבת או המעצב יתנו. זה הזמן לעשות את השיקולים הכלכליים השונים, בין אם זה לגבי השאלה כמה כסף תכננת להשקיע בשמלה ובין אם זה לגבי הנקודה כמה כסף את יכולה להפנות לצורך רכישתה או השכרתה. על פי זה, תוכלי להחליט באיזו שמלה לבחור.

חליפות חתן – מוזמנים להיכנס ולקרוא מאמר מקצועי על חליפות חתן ושמלות כלה. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, לענות על כל שאלה ולספק את כל המידע הנדרש בנושא.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034