היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1
logo

מבין כל השמלות בעולם – זו השמלה שלך!

אחרי טבעת האירוסין שהציבה שיא חדש של התרגשות, את לקראת השיא הבא: בחירת שמלת הכלה שלך. אולי תמדדי עשרות דגמים, אך ישנה שמלה אחת שהיא השמלה שלך – איך תדעי לזהות אותה?

 

 

אהבה ממדידה ראשונה!

 

לא תמיד מדובר על מסעות גדולים, מתישים וארוכים. לעתים, ישנן הכלות המגיעות לפגישה בבוטיק השמלות, מודדות כמה דגמים ומזהות פוטנציאל כבר במדידה הראשונה. אם גם את מודדת שמלת כלה לראשונה ומרגישה איתה בנוח, כי היא מחמיאה לך וכי היא מגלמת בתוכה את כל מה שאפשר לרצות בשמלה – זו כנראה השמלה שלך. חשוב לציין כי כלות מטבען קצת יותר ביקורתיות, זאת מאחר ומדובר על שמלה של פעם בחיים. לכן, במידה ואת מוצאת את עצמך נינוחה בשמלה כבר בסט המדידות הראשון – סביר כי היא המתאימה לך.

 

 

כל המלוות שלך מסכימות איתך פה אחד

 

המלוות שיגיעו איתך לבחור דגם ולאחר מכן לשלב המדידות, הן הנשים הקרובות אליך ביותר: אמא, אחיות והחברות הטובות ביותר. כמעט ברוב המקרים, בעת שמתקבלת החלטה על שמלה, היא מתקבלת פה אחד. חשוב מאד שהקול הדומיננטי והקובע יהיה הקול שלך ורק לאחר מכן יביעו המלוות דעה. במידה ואת שואלת את דעתן על שמלה שאת מודדת וכולן מגיבות בחיוב, פירגון ותגובות נלהבות – דעי כי גם הן רואות את מה שאת רואה וזו השמלה המתאימה לך.

 

 

השמלה עוברת דרך המראה ודרך התמונה

 

שמלת הכלה שלך צריכה לעבור 2 מבחנים חשובים:

1. מבחן המראה

2. מבחן המצלמה

 

אירוע החתונה יהיה ככל הנראה האירוע המצולם ביותר שתחגגי, כך שחשוב לבחון את השמלה גם דרך עדשת המצלמה. במילים אחרות? להבטיח שהשמלה תהיה פוטוגנית. יכולה להיות שמלה שדרך המראה עוברת בצורה מושלמת, אך בתמונה האפקט הייחודי שלה לא עובר. לעתים, מדובר על צבעים שלא תמיד עוברים דרך מצלמה, חומר ייחודי ממנו עשויה השמלה שלא מצליח לעבור ולעתים את מגלה כי השמלה לא כל כך מחמיאה לך.

 

לכן, לאחר שאת נרגשת אל מול המראה לראות את עצמך עם השמלה, יהיה כדאי לצלם כמה תמונות בכדי לוודא את שביעות רצונך.

 

 

השמלה מגשימה את חלום השמלה שלך

 

ואולי הדבר החשוב ביותר: עד כמה השמלה שאת מודדת תואמת את חלום השמלה שלך? מרבית הכלות מגיעות עם סקיצה או תמונה של שמלה שהן רוצות ללבוש ביום המרגש שלהן. ככל שהשמלה שאת מודדת בבוטיק השמלות עונה על יותר פרמטרים וקרובה יותר לחלום הראשוני שלך, כך סביר כי מדובר על השמלה המתאימה לך ביותר.

 

 

לא משנה מה – השמלה שלך היא כוכבת הערב

 

כל האורחות שלך יגיעו עם שמלות מרהיבות, וכך גם רקדנית בטן לאירועים שאולי תתארח בחתונה שלך ותשמח את כל האורחים בקצב אוריינטלי. עם זאת, שמלת הכלה היא השמלה שמקבלת את תשומת הלב הגדולה ביותר!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון :077-9967130
פקס: 08-9577994

כתובת:
היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1

שמלות כלה של שלומית אזרד קבעי פגישת היכרות :
שלומית אזרד

טלפון :077-9967130

כתובת:היצירה 21, רמלה, ישראל

היצירה 21, רמלה, ישראל קומה 1 31.933202031 34.883365034